Manker T01

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Manker T01

Post autor: _Shadow »

cześć

Kupiłem jakoś w kwietniu tą latarkę i ogólnie nie działała na 14500, olałem to bo nie chciało mi się bawić w reklamacje.
Teraz to już w ogóle nie działa nawet na zwykłym AA, czasami coś jej się zadzieje i zadziała do momentu aż ją wyłącze.
Ma ktoś pomysł co poszło nie tak ??
Zgłosiłem niby do fasttech reklamacje że nie działa.
ale pytanie jak oni to rozwiązują bo nie uśmiecha mi się bawić w wysyłanie tego do chin
Awatar użytkownika
Misiek_86
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 12 lip 2009, 15:44
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Misiek_86 »

Przeczyść, sprawdź czy bez klika zadziała
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Z tego co wiem to różnie wyglądały reklamację ale niewykluczone że zmuszony będziesz do wysyłki.

Tak jak piszę przedmówca do sprawdzenia mikrostyk i wszelkie połączenia, jeśli nie zadziała to problem leży w driverze albo samej diodzie.

Mój T01 od samego początku karmiony jest 14500 i śmiga wyśmienicie.
Everybody lies...
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

ok rozebrałem trochę ten moduł i czerwony kabelek słabo styka z włącznikiem i jak go czymś podepchnę to świeci.
Co nie zmienia faktu ze na 14500 nie działa, a mam jedną, niby naładowana bo na mierniku wszystko ok pokazuje, a w łodzi nie mogę nikogo znaleźć kto posiada takie baterie :(
Ostatnio zmieniony sobota 10 gru 2016, 22:34 przez _Shadow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Widzisz jeden problem rozwiązany. Przylutuj dobrze kabel i z głowy.

Jeśli chodzi o 14500 to w ramach pomocy koleżeńskiej mogę Ci podesłać do testów jedną moją sztukę. Niestety musiał byś ponieść koszta wysyłki w obie strony.
Everybody lies...
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

artur_n, będę pamiętał o Twojej propozycji, ale zastanawiam się czy może nie kupić sobie na miejscu niezabezpieczony aku jak ten http://bto.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=40101 i spróbować, chyba nie zaszkodzi naładować i spróbować ?? nie wybuchnie to ? ;)
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Identyczne używam z T01 na zmianę z zabezpieczonymi XTRA.

PS. Przy zabezpieczonych z racji że są troszkę dłuższe trzeba mocniej dokręcić dupkę.
Gwinty są anodyzowane więc przez nie nie popłynie prąd.
Everybody lies...
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

a takie pytanie może głupie ale się nie znam, czy jak taką niezabezpieczoną będę ładował w nitacore d2 to muszę pilnować naładowania czy ona automatycznie odłączy zasilanie po naładowaniu ?? ;)
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Ładowarka pilnuje napięcia na ogniwie a nie zabezpieczenie w nim.

Spokojnie możesz ładować.
Everybody lies...
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

no i kupiłem 14500 tą z bto i du..a nadal nie działa na nich, tylko na AA, znaczy jest walnięty sterownik a nie chcą uznać reklamacji w fasttech :(
chyba żeby napisać bezpośrednio do mankera może oni będą mieli choć trochę chęci pomocy
Ostatnio zmieniony wtorek 13 gru 2016, 18:31 przez _Shadow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Misiek_86
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 12 lip 2009, 15:44
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Misiek_86 »

_Shadow, spróbuj do nich napisać i daj znać, co z sytuacji wyszło
lobuz1
Posty: 9
Rejestracja: sobota 30 sie 2014, 20:37
Lokalizacja: Wawa

Post autor: lobuz1 »

mam ten sam problem- nie działa z 14500. Kupiłem na fasttech :(
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

Misiek_86, fasttech olał sprawę bo minęło pół roku i mają to gdzieś.
Manker wcale nie odpowiedział, działa na AA natomiast na 14500 nie działa bo kupiłem drugi akumulatorek i też nie chodzi.
Pytanie czy da sie zdobyć jakiś alternatywny sterownik i czy jest sens, bo po beamshotach znalezionych w necie różnicy między 14500 a AA jakiejś mega nie ma, przynajmniej dla oka
ODPOWIEDZ