Czy jest na forum może ktoś z Poznania kto mógłby pomóc?

....nie pasujące gdzie indziej...
wkliw
Posty: 392
Rejestracja: środa 26 lis 2008, 20:05
Lokalizacja: Mielec

Czy jest na forum może ktoś z Poznania kto mógłby pomóc?

Post autor: wkliw »

Mam problem z firmą świadczącą usługi chromowania. A największy problem to taki że ja jestem z podkarpacia a oni z Poznania więc lekko 500km mam w jedną stronę.
Ale do rzeczy. W sierpniu zeszłego roku wysłałem do nich detale od samochodu do chromowania. Małe pierdółki ramki reflektorów i statuetkę na maskę. Problem jest taki że usługę wykonali fatalnie więc odesłałem na reklamację. Od tamtej pory kontakt się urwał.
Tak więc ani nie mam kasy którą zapłaciłem za usługę ani detali. Na kasę już nie liczę, chociaż mało nie było, Chciałbym tylko odzyskać detale. I tu prośba do kogoś kto ma do nich blisko. Czy mógłby podjechać i w moim imieniu odebrać te 3 drobiazgi? Oczywiście pokryje wszelkie koszty. Zależy mi na tym bo detale są od samochodu z 49 roku i bardzo ciężko będzie mi dokupić inny komplet.

Mowa o tej firmie ......
a adres:

l.Dąbrowskiego 81/85

60-529 Poznań, Polska

wjazd od ul. Janickiego (magazyny WIEPOFAMY)

Edit Pyra: usunąłem link, gdyż mógł pełnić rolę reklamy, a nie jest konieczny do sprawy.
Ostatnio zmieniony czwartek 13 kwie 2017, 18:46 przez wkliw, łącznie zmieniany 1 raz.
Mag 5D sst50 / romisen RC-C8 mod xpg / romisen RC-A4 / TIROSS mod xpg + regina /wydumka 2x18650+ XM-L + ref SMO // Mag Solitaire nichia 5mm / UniqueFire UF-DT1 Mod XM-l / "coś" 2x 16340 z xre q5 i refem SMO /UltraFire WF-501B xpg + ref SMO
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

Odezwę się po świetach :)

Pzdr
ODPOWIEDZ