Podziel się swoją radością 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Zostałem oficjalnym testerem nowych "elektronicznych papierosów" czyli Iqos :)

Zupełnie inny system niż dotychczas miało to miejsce i co najważniejsze - działa i to bardzo dobrze :)
ILPT
mantech
Posty: 166
Rejestracja: czwartek 30 gru 2010, 20:20
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mantech »

Skatus ,jak byś napisał : w końcu udało Mi się rzucić to g... , nie palę od x dni . A tak ... co to za radość :| Bez urazy, ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem palenia. Zdrówka !
GanzConrad
Posty: 879
Rejestracja: wtorek 14 paź 2014, 20:44
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: GanzConrad »

to jakby cieszyć się że się wreszcie dodzwoniłem do najlepszego dealera koki w mieście! Wreszcie przestanę się truć tym gównem od innych dealerów! :razz:

http://demotywatory.pl/4755820/Do-baru- ... ssfitowiec
:twisted:
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Rzucanie uzależnienia to ... :evil: ... trudna rzecz, i bardzo indywidualna. Mimo wszystko o wiele lepiej wciągać elektroniki od prawdziwej spalenizny.

Co gorsze niepalenie i niepicie kompletnie niezauważalnie zwiększa szanse na dłuższe zdrowe życie. Chyba każdy z nas zna/znał niepalących, którzy nagle ok 50-60 lat się mocno pochorowali, albo wręcz zmarli.

Szkoda gadać w ogóle, np. moja żona, 30 kilka lat, niby zdrowa, jakieś niegroźne alergie czy inne hormonalne, ale całą zimę (większość dni) napierdziela ją głowa, albo kobiecość, migreny, cuda na kiju, po prostu większość dni zdycha, dla lekarzy nic do leczenia... Ja na jej miejscu to bym chyba już w jakiś alkoholizm, lekomanstwo albo w inne dragi wpadł. Szkoda gadać.

Ja od jakiegoś czasu już nie potępiam palaczy, tylko synowi zaczynam tłumaczyć dlaczego najlepiej nie zaczynać w ogóle palić.

Pozdrawiam, Kuba

PS

skaktus, a na czym polegają w skrócie te różnice w tych papierosach? Szybkie wygooglanie dało mi długie arty po angielksu a i lenistwo wygrało :P
Ostatnio zmieniony piątek 28 kwie 2017, 21:08 przez marmez, łącznie zmieniany 1 raz.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

marmez, może zainteresuj żonę morsowaniem. Mnie wciągnęło, sezon mam za sobą. Jak zawsze 2 anginki były to w tym roku nic, i sezon rowerowy też trwał cała zimę.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

fotorondo, może... Choć pewno posądzi mnie o próbę morderstwa, gdybym jej to zaproponował... Wieczna zmarzlina z niej, ostatnio do auta kupiła futerko na kierownicę, bo zimą od zimnej jej ręce strasznie marzły ;)
W ogóle to jej kłopoty z zatokami się zaczęły od kąpieli po saunie w jeziorze, mówi, ze niepotrzebnie głowę zamoczyła, ale była przyzwyczajona pływać krytą żabką.
To w sumie od kiedy jesteśmy razem, to ona cierpi na zatoki, a teraz to już na więcej rzeczy... :wink:
Ostatnio zmieniony sobota 29 kwie 2017, 16:07 przez marmez, łącznie zmieniany 1 raz.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

marmez pisze:\

Szkoda gadać w ogóle, np. moja żona, 30 kilka lat, niby zdrowa, jakieś niegroźne alergie czy inne hormonalne, ale całą zimę (większość dni) napierdziela ją głowa, albo kobiecość, migreny, cuda na kiju, po prostu większość dni zdycha, dla lekarzy nic do leczenia... Ja na jej miejscu to bym chyba już w jakiś alkoholizm, lekomanstwo albo w inne dragi wpadł. Szkoda gadać.
Moja mama (co prawda 2x starsza do Twojej żony) też miała różne dolegliwości (wszystko ją bolało, a to biodro, a to kręgosłup, głowa, cały czas w złym humorze - to pewnie przez hormony).
Ale odkąd zaczęła uprawiać nordic walking wszystko jej przeszło. I teraz lepiej się czuje, ma lepszy humor, schudła... Wygląda i czuje się naprawdę rewelacyjnie.
Może sport pomógłby Twojej żonie?
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Moje autko dostało wirusa :-)
Everybody lies...
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

artur_n pisze:Moje autko dostało wirusa :-)
Artur dużo na plus? Uważaj na skrzynię... :grin:
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

pier, auto seryjnie powinno mieć 109KM przy motorze 1.6TDCI po pomiarze wyszło, że ma 107 i program zrobiony jest na 143KM co najważniejsze to czuć większą dynamikę a na tym mi zależało.
Przy 1400kg masy te 109KM to troszkę przymało do dynamicznej jazdy.

Przy depnięciu nie dymi więc jestem zadowolony. Rajdów tym autem robić nie będę więc myślę, iż ta zmiana pójdzie na plus. Choćby w spalaniu co już zauważyłem oraz bezpieczeństwie np. przy wyprzedzaniu.

Dużo osób jeździ z podobnymi programami myślę, że skrzynia i cała reszta da sobie radę.
Everybody lies...
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

artur_n pisze:pier, auto seryjnie powinno mieć 109KM przy motorze 1.6TDCI po pomiarze wyszło, że ma 107 i program zrobiony jest na 143KM co najważniejsze to czuć większą dynamikę a na tym mi zależało.
Przy 1400kg masy te 109KM to troszkę przymało do dynamicznej jazdy.

Przy depnięciu nie dymi więc jestem zadowolony. Rajdów tym autem robić nie będę więc myślę, iż ta zmiana pójdzie na plus. Choćby w spalaniu co już zauważyłem oraz bezpieczeństwie np. przy wyprzedzaniu.

Dużo osób jeździ z podobnymi programami myślę, że skrzynia i cała reszta da sobie radę.
Napisałem o skrzyni bo mi w 80 po programie skrzynia nie wytrzymała.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Czas pokaże czy coś się rozleci. Ale ogólnie auto robi robotę teraz, mało tego śmiem twierdzić, że fabrycznie powinno mieć chociaż te 130KM.
Everybody lies...
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Zaczynam pierwszy dzień pracy po półtora rocznej przerwie. Trzymajcie kciuki.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Powodzenia!

PS. Dalej w BRW?
Everybody lies...
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

artur_n pisze:Powodzenia!

PS. Dalej w BRW?
Artur a gdzie tu można pracować poza BRW w normalnych warunkach?
Zmieniam tylko stanowisko na biurowe bardziej.
ODPOWIEDZ