Przednia mocna lampka pozycyjna

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
adam1205
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 03 wrz 2017, 17:33
Lokalizacja: Śrem

Przednia mocna lampka pozycyjna

Post autor: adam1205 »

Na wstępie, jako, że jest to mój pierwszy post, witam serdecznie wszystkich użytkowników forum swiatelka.pl.
Poszukuję bardzo mocnej przedniej lampki pozycyjnej zasilanej z 2 x AAA do roweru szosowego. Na tyle mam obecnie lampkę Mactronic Bright Eye BPM-1SL. Jej zaletą jest widoczność z bardzo dużej odległości, nawet w dzień, dobra widoczność na boki (do 180 stopni) oraz długi czas świecenia (w trybie naprzemiennym do 70 godzin). Powiem tak, gdyby te lampki były również na przód ze światłem białym, to byłby to mój wybór. Szukam więc lampki pozycyjnej na przód z takimi właśnie parametrami. Lampka byłaby używana do zaznaczania swojej obecności głównie w dzień ale również (rzadko) w nocy. W nocy we współpracy z Convoy S2+ (dodatkowe światło błyskowe informowałoby kierowców, że jedzie rower).
Co sądzicie o takim pomyśle, czy znacie jakieś lampki spełniające powyższe kryteria, czy możecie mi coś doradzić?
ODPOWIEDZ