Dyskusja o "konkurencji"

....nie pasujące gdzie indziej...
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

Manipulowanie słowami kluczowymi kolegi z forum to nie jest uczciwa konkurencja. To nie jest kopiowanie produktu bo jak zauważono hosty i części są ogólnie dostępne, i możemy może sobie coś takiego stworzyć. Ale pojawienie się w wyszukiwanie konkurencyjnego produktu to jest coś zupełnie innego - i nie jest to fajne. Zamiast polować na klientów Grega po partyzancku, zastosuj reklamę porównawczą. Wielokrotnie natknąłem się na sugestie, że Twój produkt jest lepiej wykonany itp. Udowodnij to zrób test porównawczy, nie musisz mieć do tego zgody Grega. Oczywiście zamiast kruczków typu że "razy jeden" to coś innego niż X1.
Jeszcze tylko dodam, że na forum jest kilku "twórców" i pomimo że ewidentnie są dla siebie konkurencja i mają o innych różne zdanie to konkurencja jest wg mnie uczciwa i z klasą. Wyłamujesz się spośród nich, niestety wg mojej oceny na niekorzyść.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

A ja uważam że to forum zrobiło kiedyś koledze dość mocny czarny PR, wtedy tak samo padały oskarżenia o kopiowanie czy wręcz małpowanie czyjejś myśli technicznej... A to też nie jest uczciwą konkurencją.
ODPOWIEDZ