Uniwersalna czołówka ,jaką

Oświetlenie montowane na głowie
Panoramiks
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 gru 2016, 20:12
Lokalizacja: górny śląsk

Uniwersalna czołówka ,jaką

Post autor: Panoramiks »

Cześć chciałbym zakupić latarkę czołówkę , nie wiem czy by się dało coś uniwersalnego znaleźć widziałem takie na allegro czołówka z możliwością przełożenia na rower ala rowerowe, potrzebuję czasem czołówki by mieć ręce wolne dużo majsterkuję , na warsztat itp., a zarazem na wyprawy w góry , na rowerze jeżdżę na długie trasy z sakwami to wielkość akumulatora nie problem zawsze go gdzieś upcham jakby był na kabelku a raczej mi zależy na długości pracy i mocy, miło jak by miała zoom ale nie obowiązkowo jakby była odpowiednio mocna , może coś sprawdzonego polecicie . ceny na razie nie podaję te z allegro ceny wahają się około 80-100zł nie wiem czy warte uwagi?. czy coś innego… Pozdro
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Jak długie trasy tym rowerem? Za tą cenę, to dołóż parę złotych i kup standardowo Skilhunt H03 i kilka ogniw do kompletu. Nic sensownego z osobnym pakietem w tej cenie chyba nie kupisz.
Panoramiks
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 gru 2016, 20:12
Lokalizacja: górny śląsk

Post autor: Panoramiks »

Trochę droga ta latarka miałem nadzieje na coś tańszego i bardziej funkcjonalnego.
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Twoich zastosowań raczej nie da się pogodzić w jednej latarce a tym bardziej w czołówce. Faktycznie najbardziej pasuje do tego Skilhunt o którym napisał pietros, tylko osobiście na rower wolał bym latarkę z odbłyśnikiem a do majsterkowania z soczewka rozpraszającą TIR. Jednak w cenie którą podałeś raczej nie kupisz nic sensownego bo na Allegro za te pieniądze kupisz totalny badziew a tym bardziej jak za tyle chciał byś kupić cały komplet wraz z ogniwami i ładowarką. Żeby to miało jakikolwiek sens to trzeba by na to przeznaczyć minimum około 200zł.
Ja bym jednak proponował dwie latarki, inną na rower ,p. Convoy M1 lub M2 lub taką KDLITKER C8.2 na XHP50-2 NW chociażby z naszego forum viewtopic.php?t=22421 i takiego Skilhunta z Tirem do majsterkowania, też można na forum viewtopic.php?t=22288
O ogniwa i ładowarkę też możesz tu zapytać a na pewno od jakiegoś forumowicza kupisz w dobrych pieniążkach dobre Panasonic czy Sanyo czy Samsung o pojemności 3 - 3,5Ah oraz jakąś ładowarkę do tego.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Panoramiks pisze:Trochę droga ta latarka miałem nadzieje na coś tańszego i bardziej funkcjonalnego.
No akurat zaręczam, że latarka ta jest bardzo funkcjonalna. Co do ceny, to spokojnie da się ją kupić w okolicach 100zł, więc mieści się w podanym przez Ciebie budżecie.
Panoramiks
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 gru 2016, 20:12
Lokalizacja: górny śląsk

Post autor: Panoramiks »

Podoba mi się coś takiego typu , tylko jak to świeci ? , większy akumulatorek zawsze można gdzieś upchać do kieszeni czy na rowerze ,

https://pl.aliexpress.com/item/Bicycle- ... 27160.html
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Panoramiks, Świeci ok (oczywiście 6000lm można włożyć między bajki), inna kwestia jak długo... I nie chodzi mi o zasilanie, tylko o wykonanie.
Z resztą wyobrażasz sobie chodzenie z takim klocem na głowie? Szczególnie w górach?
bubulak
Posty: 13
Rejestracja: środa 20 sty 2016, 11:23
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Post autor: bubulak »

pietros pisze:
Panoramiks pisze:Trochę droga ta latarka miałem nadzieje na coś tańszego i bardziej funkcjonalnego.
No akurat zaręczam, że latarka ta jest bardzo funkcjonalna. Co do ceny, to spokojnie da się ją kupić w okolicach 100zł, więc mieści się w podanym przez Ciebie budżecie.
a czy można się dowiedzieć gdzie można ją teraz po 100zł kupić ?

pozdr.
Scenic
Posty: 361
Rejestracja: niedziela 20 lip 2014, 14:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: Scenic »

Za tyle to można kupić bezpośrednio w Chinach, W Pl taka cena jest nierealna. :)

Potrzebujesz tylko konto na banggood i kod zniżkowy. Znajdziesz to w dziale dedykowanym ---> czołówki

Czas oczekiwania na lampkę około 30dni.

W pl to najtaniej znajdziesz na olx. [ używki i nowe]
bubulak
Posty: 13
Rejestracja: środa 20 sty 2016, 11:23
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Post autor: bubulak »

Scenic pisze:Za tyle to można kupić bezpośrednio w Chinach, W Pl taka cena jest nierealna. :)

Potrzebujesz tylko konto na banggood i kod zniżkowy. Znajdziesz to w dziale dedykowanym ---> czołówki

Czas oczekiwania na lampkę około 30dni.

W pl to najtaniej znajdziesz na olx. [ używki i nowe]
...heh...wiadomo że w Chinach, ale w tej chwili H03 (i to najtańsza wersja) na banggood jest po 180, gearbest jeszcze więcej, na ali jakieś 160, więc skąd wzięło się 100 ?

pozdr.
Awatar użytkownika
Goferjw
Posty: 187
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2014, 21:35
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: Goferjw »

Scenic napisał wyraźnie "konto na banggood i kod zniżkowy.
Jak dorwiesz dobry kupon to czasem idzie za około 90-95 złociszy kupić H03.
Ostatnio używane
S41, EC03, H03
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Panoramiks pisze:Podoba mi się coś takiego typu , tylko jak to świeci ? , większy akumulatorek zawsze można gdzieś upchać do kieszeni czy na rowerze ,

https://pl.aliexpress.com/item/Bicycle- ... 27160.html
Lampka z parametrami z kosmosu - po wgryzieniu się w temat latarek zobaczyłbyś kilka problemów które dyskwalifikują ten "sprzęt"
1. Dobrej klasy pakiet ogniw z balanserem i o realnych parametrach (a nie jak te z opisu Tej konkretnie aukcji) to koszt ok. 40 dolarów http://www.kaidomain.com/p/S024443.KBP- ... ttery-Pack
2. Z diody XML jesteś w stanie uzyskać ok. 1000 lumenów stąd z 3 diod max. 3000 lumenó - z powyższego 6000 lumenów to kosmiczna bajka

Podsumowując TYLKO te dwa argumenty TEJ KLASY sprzęt kupiłbyś za jakieś 60 dolarów.
Takich okazji nie szukaj ;)

Za ok. 120 zł na szybko i w Polsce to wskazałbym coś takiego http://allegro.pl/convoy-s2-latarka-ogn ... 84032.html plus taka opaska http://allegro.pl/opaska-na-glowe-uchwy ... 66364.html - powyższe to takie biedne rozwiązanie ale na początek da radę.
ODPOWIEDZ