Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
TOUAREG
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 10:37
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: TOUAREG »

tty5150 <ok>
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Calineczka pisze: Racz więc więcej nie komentować żadnych wypowiedzi z pozycji jedynej słusznej wszechwiedzy o nauce i medycynie.
Niezastosowanie się do tej mojej propozycji grozi banem.
Może wejdę między napój a zakąskę ale czy w realnym życiu też wykorzystujesz swoją pozycję (jakąkolwiek jaką masz) do uciszania innych?
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Nie che mi się, naprawdę, marnować czasu na udowadnianie że jest też inna strona.
Zainteresowanych odsyłam do publikacji, najłatwiej chyba słucha się na YT.
Ci ludzie którzy nie boją się o tytuły podają inną wersję "cudownych" szczepień, wspaniałego GMO pryskanego niesamowicie wspaniałą chemią...tu też muszę wspomnieć o chemtrails.
O tych "bzdurach" mówią takie nazwiska jak Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, lekarze Hubert Czerniak i Jerzy Jaśkowski, bardzo ciekawie, dogłębnie poruszył temat szczepień Jerzy Zięba na swoim kanale Vimeo,odwołując się oczywiście do źródeł naukowych:
https://vimeo.com/user75852809

Jeżeli ktoś pierwszy raz spotyka się ze zdaniem, że szepienia mają inne, bardzo groźne oblicza to polecam dokument pt. "Vaxxed":
https://www.cda.pl/video/1413112d4

a może potem nasza Pani prof. Majewska:
https://youtu.be/h0av5xmPebQ

To, że każdy kij ma dwa końce nie ulega najmniejszej wątpliwości. Kijem na planecie Ziemia macha zazwyczaj ten, kto ma władzę/kasę.

Zapewne interesujący się medycyną i techniką wiedzą, że nanoroboty w ciele człowieka to już nie jest s-f. Zadajcie sobie pytanie co się stanie, gdy będą zrzucać z nieba na Was takie technologie a potem zaczną wszechobecnymi falami radiowymi sterować tymi robocikami.
Niemożliwie?
Mój Tata słuchał radia kryształkowego, na TV jako dziecko chodził do sołtysa.
Ja miałem kafejkę internetową z 1MBit-owym Polpakiem-T. Rewelka za 2500zł miesięcznie. Dzisiaj na telefonie mam ...na wsi...90 razy szybciej. Mój telefon jest szybszy niż wszystkie kompy z tej kafejki. W tym samym telefonie mam aparat ze stabilizacją obrazu, optyczną. Jako dziecko patrzyłem z zachwytem na Zenita w rękach mojego Taty.

Martwię się o przyszłość moich dzieci i ich dzieci.

Może jeszcze tylko wspomnę, że to nieprawda, jakoby BigPharma ponosiła jakąkolwiek odpowiedzialność w Polsce. To my, nasze społeczeństwo ponosi odpowiedzialność.
U nas nie ma funduszy odszkodowawczych dla okaleczonych szczepieniami dzieci. Tylko mi nie mów że to bzdura bo ja takie dzieci znam. Sama nauka, CZYSTA, ideologiczna, jest wspaniała. Niestety jak wszystko chyba na tej planecie jest wykorzystywana w niezgodnym z moim morale celu. Może z twoim tak....ja w szlachetność najbogatszych, sorki, nie wierzę.
Obejdę się bez niej. Zdrowszy i szczęśliwszy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 lut 2018, 21:47 przez Calineczka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Ebola, to jest prywatne forum. Widziałeś regulamin? Nie znamy się na tyle bym miał ochotę opowiadać Ci o swoim życiu.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Calineczka, Regulamin widziałem, znam i przestrzegam. A że to prywatne forum to co z tego? Jak coś mi się po podoba to o tym mówię, i także tu będę tak postępował.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Ebola pisze: A że to prywatne forum to co z tego?
24. W sprawach budzących wątpliwości, zwłaszcza w zakresie interpretacji zapisów regulaminu i oceny jego przestrzegania, ostateczna decyzja należy do osób pełniących funkcję administratora forum.

25. Administracja forum ma prawo usunąć z forum każdego użytkownika bez podania przyczyny.

Ja nie straszę. Cieszę się, że mówisz, jeśli Ci się coś nie podoba.
Nie znaczy to, że to co szczerze mówisz musi mi się podobać.
Naprawdę trzeba sobie zasłużyć na bana.
Stety tak się składa że ocena należy do mnie(między innymi).
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Calineczka, Ad, pkt 24 Jaka sprawa budzi Twoja wątpliwość?
A co do punktu 25 zostawiam to Twojej woli, płakać nie będę.
Mimo wszystko serdecznie Cię pozdrawiam
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Ebola, nic do Ciebie nie mam, poznamy się bliżej to i o mojej Rodzinie się dowiesz :mrgreen:
Dziękuję i również, szczerze zdrowia życzę :)
ermi1
Posty: 183
Rejestracja: środa 16 kwie 2014, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ermi1 »

z tą nauką to tak mniej wiecej jak z ekonomią. Podobno to też nauka i pełno profesorów. I jakie wspaniałe prace i jakie mądre i życiowe. No i Noble nawet rozdają.
Tylko dla czego ta nauka prowadzi do kryzysów. ? i do do ogólnoświatowej polaryzacji i ogólnej biedy, do niesprawiedliwości i krachów.
No coś tu z tą nauką nie ten tego.

Osobiście uważam, że po kryzysach - powinno zabierać się ekonomistą wszelkie tytuły naukowe i wyrzucać z uczelni.

Inne aspekty nauk - od 140lat jeżdzimy maszynami z badziewnymi silnikami o sprawności do25-30% w których konstrukcji nie zmienio się co do zasady NIC.
Zdołaliśmy w myśl nauk ekologicznych, "rozproszyć zanieczyszczenia" bo to w/g nauki 1 ze sposobów utylizacji (mówię o tzw. wyspach plastiku pływających po Oceanach) martwych strefach Pacyfiku.
w myśl najlepszej nauki budujemy elektrownie atomowe w strefach subdukcji i innych "wrażliwych " miejscach - patrz Fokuszima.
No i należy pamiętać że Klub Rzymski to nie tworzą miernoty tylko elita naukowa Świata co to doszła do wniosku że trzeba wprowadzić "zrównoważony rozwój" - a z czym to się je to poproszę popatrzeć na Yoytube bo łatwiej.

Nauka służaca ludzkości jako jednostką to dobra nauka. Ale obecnie pozbawiona jest empatii. Zdechumanizowana. Obliczona na zysk kosztem człowieka i jego zdrowia.
(k-mać mówię jak komunista :mrgreen: )
To różnica pomiędzy Beschampizmem a Pasteuryzmem. Nie można o tym zapominać chcąc być uczciwym co do zasady wypowiedzi.
Obecnie mamy przewagę Pasteuryzmu i co? Ano zaczynają się naukowe a jakże wywody, że życie w świecie bez bakteri i wirusów to jednak osłabia nasz układ immunologiczny a to prowadzi do najróżniejszych konsekwencji.

A zaczęło się od przysłowiowej sraczki i to Pyry - jak kolwiek by to nie zabrzmiało. :przestraszony:
Najpierw długo radzą mędrce - potem kleci się naprędce.
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

Nie spodziewałem się takiej gwałtownej reakcji. :o
Zaczęło się grypą Pyry a węgiel medyczny rozpalił umysły.

Dawno już nie gotowało się tak na forum.

Ale może wrócę do meritum sprawy, tzn. grypy. Mnie też ostatniej niedzieli dopdło grypsko.
Powiedziałem sobie żadnych antybiotyków i z powodzeniem stosuję Argol (preparat ziołowy na 60% alkoholu, produkowany w Poznaniu przez polską firmę - to drugie to dla patriotów :wink: ).
Trzy razy dziennie łyżeczka Argolu (15 kropli) z cukrem.
Jestem już na prostej wznoszącej, wychodzę powoli z grypy.
Ale przede wszystkim leżę i odpoczywam, bo grypę po prostu trzeba wyleżeć i wypocić, 5 dni minimum.
Dzisiaj byłem u lekarza na kontroli, sprawdzić czy aby nic się do oskrzeli nie przypałętało i wziąłem zwolnienie na cały tydzień. Świat się nie zawali, a ja zdrowie mam jedno.

A dla wszystkich chorujących i leżących w łóżkach polecam oglądnięcie (jako przestrogę i może trochę spełniającą się przepowiednię) filmu
Idiokracja.

I jeszcze linka do Argolu. Polecam go, ponieważ jest to "specyfik" bardzo uniwersalny, zwłaszcza przy infekcjach górnych dróg oddechowych, który z powodzeniem stosuję w rodzinie.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Sprzęgło, dwumasa, wysprzęglik. 2800PLN... :zalamany:
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

ermi1 pisze:(k-mać mówię jak komunista :mrgreen: )
mówiłbyś jak komunista, gdybyś taką "naukę" popierał.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Sosenia
Posty: 426
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 14:38
Lokalizacja: ZG

Post autor: Sosenia »

Chciałbym podzielić się swoim smutkiem:
1. Przeczytałem ostatnie 2 strony tego tematu... i kłótnie chyba podbijają ostatni bastion w internecie...
2. Miesiąc bez samochodu bo nie przeszedł przeglądu... Sprzęgło+blacharka 2500zł
3. Od tygodnia robię wycenę zmian w oprogramowaniu firmowym w korporacji, na moje wycenione 270h dostałem odpowiedź:
"Tu chyba zrobiłeś literówkę, pewnie chciałeś napisać 27h. Swoją drogą, spodziewałam się, że to zajmie najwyżej jeden dzień (8h)"
S2+: XM-L2 U2-1B 2.1A || XM-L2 T6-4C 2.1A || (MOD) XP-E2 Red 1.4A || 365nm Nichia UV
S2 XP-L HI 2.8A || BLF Q8 || Skilhunt H03 NW || Astrolux C8 XP-L HI 3B || KDLITKER C8.2 XHP35 HI NW || L6 XHP70 N2-3A || L2 XP-L HI V2-1A
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Sosenia pisze:/.../3. Od tygodnia robię wycenę zmian w oprogramowaniu firmowym w korporacji, na moje wycenione 270h dostałem odpowiedź:
"Tu chyba zrobiłeś literówkę, pewnie chciałeś napisać 27h. Swoją drogą, spodziewałam się, że to zajmie najwyżej jeden dzień (8h)"
zaczekaj aż będzie bliżej "deadline", to i stawkę godzinową zwiększysz :)
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Sosenia
Posty: 426
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 14:38
Lokalizacja: ZG

Post autor: Sosenia »

ptja pisze:zaczekaj aż będzie bliżej "deadline", to i stawkę godzinową zwiększysz :)
Jako pracownik etatowy? Chciałbym :/
Tu sie rozchodzi o koszt projektu dla departamentu, który zamówił zmianę...
S2+: XM-L2 U2-1B 2.1A || XM-L2 T6-4C 2.1A || (MOD) XP-E2 Red 1.4A || 365nm Nichia UV
S2 XP-L HI 2.8A || BLF Q8 || Skilhunt H03 NW || Astrolux C8 XP-L HI 3B || KDLITKER C8.2 XHP35 HI NW || L6 XHP70 N2-3A || L2 XP-L HI V2-1A
ODPOWIEDZ