Śledzenie naszych przesyłek

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Ja mam paczkę z 13.03 i cisza.No cóż, czekam dalej.Może dojdzie :|
ILPT
Awatar użytkownika
@GUTEK@
Posty: 149
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 17:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: @GUTEK@ »

Wg mnie z czasem dostawy to loteria jak przy każdym innym dostawcy z Chin. Mi ostatnio paczka wysłana China Post przyszła po 10 dniach kalendarzowych, a wysłana bpostem (teoretycznie najszybciej paczki przychodzą) szła ponad 15 dni.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

W wtorek będzie 3 tygodnie.Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że w 4 tygodnie dostanę paczkę.
ILPT
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Ja mam stary, nieaktywny nr. tel podany, więc generalnie będzie wesoło. Dobrze że to tylko jedna przesyłka :razz:
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

A jaką pocztą idzie paczka LB ... BE? Belgijską?
Okazało się, że to poczta belgijska. Paczka wysłana 30 marca dzisiaj otrzymała status
Nadanie przesyłki ,2018-04-02 02:03, BRUSSELS EUROPEAN MAIL CENTRE
Znaczy się wyleciała już z Brukseli? Zanosiło by się w takim razie na dosyć szybką dostawę. :razz:
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

No i dziś dostałem SMSa o możliwości odbioru przesyłki idącej przez omnive - ~18km w obie strony do punktu Ruchu ...
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Ile w Twoim wypadku szla paczka ?
ILPT
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Niby 20 dni wcześniej wysłana a zakupiona ok 29 dni temu.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Mam jeszcze jedno pytanie do paczek RO ... EE Te cudowne paczki trafiają docelowo do Estonii. Podejrzewam że wówczas dostaje / dostajemy maila z informacją, że paczka dotarła do kraju docelowego, co oczywiście nie jest prawdą. Czy ktoś z was może podać ile czasu od takiego maila do momentu doręczenia / sms o możliwości odbioru ? U mnie za kilka dni pęknie miesiąc od wysyłki a paczka znikła w trackingu (który i tak nic nie daje) 21 marca.

EDIT

Dziś dostałem maila z Meest że paczka dotarła do Polski...Po 22 dniach tułaczki. Teraz czekać na odbiór, pytanie kiedy ;)
ILPT
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Mam pytanie po jakim czasie od momentu wysłania przesyłki z Chin można uznać ja za zaginioną? Czy brak zmian dat i godzin na trackingu od 2 tygodni może świadczyć o tym, ze czarna dziura zawładnęła nią? :razz: Inne zakupy wysłane w tym samym czasie już dawno dotarły i cieszą moje oczy...
Chodzi tu konkretnie o Banggood. W razie "W" jaka jest procedura reklamacyjna, czy również można w jakiś sposób reklamować latarkę nie w pełni sprawną?
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

tomeksz68 pisze:Czy brak zmian dat i godzin na trackingu od 2 tygodni może świadczyć o tym, ze czarna dziura zawładnęła nią? :razz:
Jeśli ostatni status to opuszczenie kraju nadania (w jakiejkolwiek formie) to zdecydowanie nie. Zdarzało mi się nie raz czekać ponad miesiąc aż paczka trafi do Polski na WER Warszawa. Przez ponad 4 tygodnie ostatnim statusem był wylot z Chin. Obecnie też jakoś długo czekam na 3 paczki, ale jeszcze daleko im do rekordu. 2 tygodnie to według mnie mało, ale to oczywiście zależy jaki status był ostatni.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

Na Banggood w zamówieniu masz Expected delivery date. Jak ta data będzie przekroczona to możesz poprosić o ponowną wysyłkę lub anulować.

Dziury w trackingu to norma, czasem znikają gdzieś w kontentowaniach na tygodnie lub przy akcji z wyłapywaniem tabletek znikały na polskiej granicy.
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Ok. dzięki za podpowiedzi. Dziwi mnie tylko to, że przesyłki nadane tego samego dnia z różnicą czasową nie całej godziny mogą dojść w tak różnym czasie. Jedna doszła od momentu wysłania po 16 dniach, druga po 19 a trzecia wsiąkła i dzisiaj będzie już 34 dni.
Co do czasu doręczenia niby podają termin do 2-go maja więc jeszcze kilka dni zostało. A na GLOBAL-u ostatni wpis ze śledzenia jest taki:
已交航空公司运输 - została doręczona do lini lotniczych.
2018-04-11 08:30:00 [GMT+8]
A przesyłki dostarczone:
【波兰】邮政局已妥投
2018-04-11 15:59:00 [GMT+8] i
Processing for delivery
2018-04-17 08:18:00 [GMT+1]
To są wpisy przed dostarczeniem do WER owszem daty też stały kilka dni ale widać było aktualizacje - zmieniały się godziny a tu wszystko zamarło... :kwasny:
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
Rysiu.
Posty: 1461
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: południe

Post autor: Rysiu. »

Dobrze że jest ten temat bo już dawno nic nie zamawiałem i właśnie się zastanawiałem czemu samolot z paczką już od 10 dni nie może dolecieć :zdegustowany:

Swoją drogą 10 dni po pierwszym zamówieniu kupiłem u tego samego sprzedawcy jeszcze jedną rzecz i teraz obie sobie gdzieś w przestrzeni wiszą w korku :roll:
UF C2: XM-L2 T6 3C @8AMC; XM-L U2 1C @10AMC; XM-L2 T6 3C@10AMC; XM-L2 U3 7A@10AMC
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Jako ciekawostkę (dla mnie) powiem wam, że kilka drobiazgów zamówionych w Banggood zostało wysłanych w trzech przesyłkach, w trzech różnych dniach a na dodatek z dwóch różnych krajów (Chiny z dwóch różnych regionów)... <lol>
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
ODPOWIEDZ