Xiaomi mi5

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Xiaomi mi5

Post autor: pier »

Witam.
Mam kilka pytań do użytkowników telefonów xiaomi szczególnie modelu mi5.
Telefon mam już półtora roku zadowolony jestem z niego jak z żadnego innego ale ostatnio telefon odwala kite.
Pierwsza sprawa to usuwanie wiadomości email. Problem zauważyłem już od początku użytkowania telefonu. Mianowicie kiedy nabiera mi się dużo mejli w koszu to chcę jes usunąć zaznaczając wszystkie i klikam usuń. Niby usuwa jak się okazuje tylko zawiesza program pocztowy i żadnych wiadomości nie usuwa. Muszę więc ręcznie zaznaczać po kilka. Trochę to uciążliwe kiedy nabiera się ich ponad 1000.
Dwie następne sprawy wyszły niedawno.
Pierwsza to powiadomienia. Pomimo tego że wszystko ustawione jak należy to telefon różnie powiadamia. Np taki Whatsapp raz daje sygnał że jest nowa wiadomość raz nic innym razem jest tylko takie bzykniecie na ułamek sekundy. Messenger niby po ustawieniu powiadamia jak należy ale nie wiem dlaczego sam się przedstawił wcześniej. Facebook powiadamia tylko wibracjami.
No i trzecia sprawa. Działanie messengera to loteria. Wyłącza się kiedy chce a jak już ktoś mi prześle jakiś filmik to trzeba się nieźle naklikać żeby się w końcu włączył.
Powiedzcie czy też zauważyliście takie problemy.
Gdzie takie coś ewentualnie zgłaszać?
Mam MIUI global 10.0.1.0

Nie wiem na pewno ale problemy z mesengerem zaczęły się chyba po ostatniej aktualizacji miui.
ODPOWIEDZ