Mini latarka z mini mocą (latarka z Biedronki)

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Mini latarka z mini mocą (latarka z Biedronki)

Post autor: Dziubek »

Zapraszam do krótkiego testu małej latareczki z biedronki która ma świecącą zawieszkę.
Niska cena ma tutaj idealne odwzorowanie.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mini latarka z mini mocą (latarka z Biedronki)

Post autor: pietros »

Zasilanie z 3 guziczków w takich breloczkach to pomyłka. Moim zdaniem najlepszą opcją jest AAA, no ale wtedy zwiększa się koszt całości, bo trzeba dorzucić jakąś przetwornicę.
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Re: Mini latarka z mini mocą (latarka z Biedronki)

Post autor: Mociumpel »

Latareczka bardzo fajna dla kogoś kto używa okazjonalnie - dać komuś kto ma bałagan w torbie (czyli kobiecie) to sie sprawdzi - poświeci chwile i zgasi a pastylki sie wymieni raz na pół roku w takich sposobie używania - za 5 zł nie wydziwiałbym do okazjonalnego świecenia ;)
murgrabia1410
Posty: 909
Rejestracja: piątek 05 wrz 2008, 23:10
Lokalizacja: POLAND

Re: Mini latarka z mini mocą (latarka z Biedronki)

Post autor: murgrabia1410 »

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Do okazjonalnego przyświecenia jest ok.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mini latarka z mini mocą (latarka z Biedronki)

Post autor: Dziubek »

I całkowicie się zgadzam z pietros-em, na 1x AAA było by ideałem, ale brać ją w aktualnym stanie, nawet jak pisze murgrabia1410 do okazjonalnego przyświecenie, moim zdaniem się i tak nie opłaca. Mam podobną, jak nie identyczną, ze zdjęcia czarną i jest właśnie zasilana na 1x AAA. Jakość typowo Chińska, ale sądzę że i tak jest lepsza jak omawiana u mnie na kanale. Mociumpel przy masówce jaką zamawia biedronka, to za 2-3 zł więcej coś by zbudowali coś o wiele lepszego. Może inaczej, zaimportowali a nie zbudowali...
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Re: Mini latarka z mini mocą (latarka z Biedronki)

Post autor: Mociumpel »

Jeszcze raz odpowiem - dla kogoś kto nie potrzebuje ŚWIATŁA tylko światełka ta biedronkowa pcheła moim zdaniem jest akuratna do "przyświecenia" do torby.
Oczywiście dla kogoś ambitniejszego takie coś
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
stalowy Convoy to moje żelazne "światło ostateczne" gdy zabraknie wszytskich innych, a Lumitoop to zony - naładowany x miesięcy i temu i do tej pory nie zużyty - ale chciała pokazać innym że ma "pozytywnego przygupa" w domu i na miarę tego odpowiednio mała latara z wygarem ;)
ODPOWIEDZ