"Dyskusja" w sklepiku

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
GozDD
Posty: 134
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 12:33
Lokalizacja: Częstochowa

"Dyskusja" w sklepiku

Post autor: GozDD »

Witam

Parę dni temu "kupiłem" coś u nas w sklepiku. Dziś zdziwiony brakiem wiadomości od sprzedającego zajrzałem do tego wątku. Mojej odpowiedzi brak. Ku mojemu jeszcze większemu zdziwieniu mój post o treści "Biorę, podaj numer konta na PW" wylądował w koszu. Z powodu? Nie na temat (dyskusja w sklepiku).

Jak to jest z usuwaniem takich odpowiedzi? Zawsze wolę napisać pod postem, że "Biorę", żeby potem nie było "Bo xxx napisał, że bierze na pw 2 minuty przed Tobą".

Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie :)
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Na każdej stronie wyświetla Ci się ogłoszenie a tam 2 linki.
Jeden z nich polecam przeczytać : http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=18311
GozDD
Posty: 134
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 12:33
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: GozDD »

Czytałem. Nie mam nic na ten temat. Jakby nie było dla innych potencjalnych kupujących ważny jest fakt, że przedmiot został sprzedany.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

GozDD pisze:Jakby nie było dla innych potencjalnych kupujących ważny jest fakt, że przedmiot został sprzedany.
Tylko, że sprzedający decyduje o sprzedaży i o tym, czy będziesz to Ty, czy osoba, która napisała PW, zadzwoniła telefonicznie ... w jego kwestii jest poinformowanie o tym pozostałych uczestników forum. Równie dobrze sprzedający może mieć więcej przedmiotów czy sztuk oferowanego przedmiotu i wtedy się robi bajzel w temacie.
GozDD
Posty: 134
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 12:33
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: GozDD »

Gdyby wszystkie posty były tak kasowane, to nie miał bym absolutnie żadnych pretensji. Tylko wystarczy wejść w pierwszy lepszy post i jest "Biorę", "rezerwacja" itp.

Jeśli już faktycznie mają być kasowane to uwzględnijmy to w regulaminie i kasujmy wszystkie podobne posty.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

GozDD pisze:Gdyby wszystkie posty były tak kasowane, to nie miał bym absolutnie żadnych pretensji. Tylko wystarczy wejść w pierwszy lepszy post i jest "Biorę", "rezerwacja" itp.
Zobacz daty tych postów. Od pewnego (dłuższego) już czasu są usuwane takie posty, starsze pozostały.
sarius
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 29 wrz 2011, 09:52
Lokalizacja: pl

Re: "Dyskusja" w sklepiku

Post autor: sarius »

mam pytanie nie wiem gdzie napisać dlatego piszę tu, proszę mi łopatologicznie wyjaśnić dlaczego nie widzę postów ogłoszeń w dziale sprzedam?
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Re: "Dyskusja" w sklepiku

Post autor: ElSor »

Tego nie wiem, bo oglądając forum z Twoimi uprawnieniami, jest wszystko ok.
ODPOWIEDZ