Jaki tablet dla teściowej do 1000zł? :-)

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Jaki tablet dla teściowej do 1000zł? :-)

Post autor: Bocian »

Cześć. Jako, że kompletnie nie siedzę w temacie, proszę Was o poradę, co aktualnie warte jest zakupu. Wymagania "mamusi" raczej dosyć przeciętne (przeglądanie internetów, oglądanie treści na portalach wszelakich, pewnie też czasami nagrania wideo i zdjęcia). Wielkość ekranu raczej standardowa/średnia (nawet nie mam pojęcia jakie przekątne występują), czyli jakiś kompromis między mobilnością a komfortem użytkowania. Budżet do 1k PLN brutto chyba pozwoli kupić coś dobrej jakości (być może w metalowej obudowie)? Najważniejsze żeby urządzenie działało szybko, bez zamulania. Z góry dziękuję za porady :)
Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Re: Jaki tablet dla teściowej do 1000zł? :-)

Post autor: ElSor »

Ja nieco ponad pół roku temu kupiłem teściowi Huawei MediaPad M5 Lite 10 LTE. Ma 10", długo działa bez zasilania a LTE przydało się już po 2 tyg od zakupu (a niby nie chciał tego). Wg mnie brakuje mu czasem responsywności na dotyk ale teściowi przeszkadzają jedynie reklamy podczas ~5h sesji dializacyjnych (ogląda jakieś filmy wtedy ale chyba nawet nie na YT tylko na różnych stronach). Zresztą osobiście miałem go 2x w rekach z czego 1x po zakupie oraz ostatnio po to żeby wyłączyć multum powiadomień z rożnych stron (bo oczywiście teść nie czyta co klika) oraz porobić aktualizacje. Konkretnie to nie jestem w stanie za dużo powiedzieć o nim poza tym, że mimo wszystko jest przyjemnym sprzętem i robi okropne zdjęcia wewnątrz pomieszczeń.
BKK
Posty: 595
Rejestracja: sobota 12 lut 2011, 05:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki tablet dla teściowej do 1000zł? :-)

Post autor: BKK »

Taki kopiący prądem? :twisted:
ODPOWIEDZ