Nowości rowerowe w dobrej cenie

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nowości rowerowe w dobrej cenie

Post autor: Dziubek »

marmez pisze: poniedziałek 27 lis 2023, 10:12 https://a.aliexpress.com/_ExcjTu1
To ja podepnę się pod link kolegi wyżej i polecam nico dalej widoczną lampkę OFFBONDAGE Lampka rowerowa 1000 lumenów Reflektor rowerowy Power za 10,18$. Do wykończenia jej recenzji jeszcze nieco mi zostało, ale w tej cenie, ciężko będzie o sensowną konkurencję. I nie jest to cud techniki, ale za nieco ponad 40 zł, grzech nie kupić. Nawet na prezent dla rowerzysty w rodzinie. :)

EDIT:
Dziś z kodem BF8 dodatkowa zniżka na 6$ przy zakupach ponad 45$ - łączy się z rabatem -4$ przy zakupach za 20$. Monety też dodatkowo zbijają cenę.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Re: Dobra cena 3

Post autor: ElSor »

Dziubek pisze: poniedziałek 27 lis 2023, 10:38 OFFBONDAGE Lampka rowerowa 1000 lumenów Reflektor rowerowy Power
Dzisiaj doszła i na pierwszy rzut oka ... jestem zachwycony. W tej cenie nie ma konkurencji.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dobra cena 3

Post autor: marmez »

Jesteście okrutni! Miałem już w tym roku latarek nie zamawiać! A zamówiłem właśnie tę OFFBONDAGE 1000 . 🤣
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dobra cena 3

Post autor: Dziubek »

O drugiej nawet fajnej lampce pewnie nie ma co Wam wspominać, nie? :>
ElSor, odepnij może nasze wypowiedzi i zrób z tego osobny wątek.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Re: Dobra cena 3

Post autor: ElSor »

Jak wspomnisz o 2giej lampce to wydzielę posty ;P
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dobra cena 3

Post autor: Dziubek »

To już podchodzi mi pod szantaż, strach się bać 8)

Ta lampka to West Biking L2-1300
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Nie jest to taki fenomen jak Offbondage ale w moim odczuciu to też bardzo ciekawe oświetlenie.
Deklarowane 1300 lumenów, ale realnie może połowa do osiągnięcia. Mimo to i tak świetnie świeci jak za lampkę w budżecie ~55-60 zł (polować na promocje! Bez nich ~80zł). Obie lampki jako recenzję w praktycznej jeździe w terenie, opublikuję jeszcze w tym roku.
Ciekawostka, nie widziałem, aby jakiś polska firma przyjęła ją pod skrzydła ze swoim logo, ale to pewnie kwestia czasu :)

Kawałek mojego materiału jak ona świeci w terenie, jest tutaj https://youtu.be/X_ahoELTHa8?t=441
ODPOWIEDZ