Co sobie ostatnio kupiliście 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Co sobie ostatnio kupiliście 2

Post autor: marmez »

Nie mogę znaleźć wątku o promocjach.

W każdym razie zamówiłem RHL3000 " 180,57zł 23%OFF | ROCKBROS 3000LM Bike Light Type-C Charging Front Lamp 10000mAh Bicycle Light IPX6 Aluminum Alloy Headlight Bike Accessories
https://a.aliexpress.com/_Ew1q7Id " co prawda nie znalazłem dobrego testu tej latarki, ale kilka komentarzy pod różnymi ofertami tej latarki było obiecujących jeśli chodzi o odcięcie. Uchwyt wygląda OK. Zobaczymy.

Edit:

Teraz chyba taniej
https://a.aliexpress.com/_ExcjTu1
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 lis 2023, 10:10 przez marmez, łącznie zmieniany 1 raz.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Re: Co sobie ostatnio kupiliście 2

Post autor: ElSor »

viewtopic.php?t=21581&start=435

A w temacie ... zakupiłem legendarny plecak Wisporta Sparrow 30, bo używany do tej pory Jack Wolfskin, poddaje się na zamku. W sumie 10 lat i 3 miesiące codziennego noszenia, to chyba dobry powód na zmianę ;)
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Re: Co sobie ostatnio kupiliście 2

Post autor: Bocian »

Mam już trzeciego z kolei sparrowa 30l. Bardzo fajne i solidne plecaki made in Poland :)
Sometimes darkness can show you the light
Czuprynski96
Posty: 84
Rejestracja: środa 29 lis 2023, 20:12

Re: Co sobie ostatnio kupiliście 2

Post autor: Czuprynski96 »

Convoy H1. Jedna z diodą 3500K i soczewką, druga z 4200K i reflektorkiem.
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Planuję je rozbebeszyć, porobić parę zdjęć środka, ewentualnie poprawić to, co niekoniecznie dobrze zrobiły małe chińskie rączki. Potem zamierzam wziąć kilka latarek m. in. pożyczyć od taty Armyteka Wizarda z ciepłą diodą i jak się ściemni, pójść do lasu i porobić zdjęcia jak świecą. Chociaż co do sensu wykonania tego ostatniego, nie mam pewności. Po pierwsze jest dostępnych do kupienia z 10 różnych kombinacji dioda- optyka, :lol: a po drugie, to tak łatwo rozbieralna latarka, że jak ktoś chce, to sobie ją po prostu przerobi. Trochę chcę porobić te zdjęcia nawet z ciekawości. Przypomniałem sobie, że mam na półce lustrzankę, którą kiedyś kupiłem nie mam pojęcia po co. Do porównywania światła latarek nada się świetnie, bo można sobie łatwo, manualnie poustawiać parametry. Zobaczymy. :D

PS.

Jest ciekawie... :lol:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
ODPOWIEDZ