Błąd na stronie DealExtreme - ogniwa 18650

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
c++

Post autor: c++ »

baterie lion to brzmi jak "sucha woda" ;)
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

pawelsz, dobra - nie będę tłumaczył po raz wtóry, o co mi chodziło. Chciałem kupić ogniwo ładowane 18650 2400mAh i kupiłem - tyle. DNF zasiał ziarenko zamieszania i oto co z niego wyrosło. Byłem pewien co kupiłem, do momentu, gdy on poddał to wątpliwości. Napisałem e-maila do DXa, poprawią opis i nie będzie kłopotu.

Tyle ode mnie.
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

Dex powtórzę - nie masz racji- bardzo często na rożnych stronach jest używane pojęcie battery w odniesieniu do akusów jak i do baterii.
Nie wiesz- proszę nie mieszaj innym w głowach.
Najbardziej uznane ogniwa od AW
http://www.cpfmarketplace.com/mp/showth ... p?t=170420
zobacz temat wątku
Protected Batteries
Czy DX poprawi opis- wątpię- brak podstaw i powiem coś ogólnie znanego- ogniwa lion są dla ludzi świadomych co używają oraz co mają.
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

pawelsz, Ok, pozwól, że przytoczę zdanie DNF'a, które spowodowało zamieszanie :"Dex-ter, te 18650 co pokazales to nie przypadkiem zwykle, nieladowalne baterie? " i na GG dodał, że przecież tam jest napisane "Battery, więc nie jest ładowana" i chce mu się ze mnie śmiać, że je kupiłem, a nie są akusami...

I może faktycznie DX nie poprawi opisu, ale fotki powinien dodać właściwe, a nie 5 typów ogniw na jednej fotce - ładowanych i nie ładowanych ( mają łebki i nie ).

A na ogniwa od AW po prostu mnie nie stać - nie dam takiej kasy za nie - tyle. Mam ważniejsze wydatki, niż ogniwa do 502B od AW. Te co mam mi wystarczą, zwłaszcza, że kilka osób napisało mi, że dobre obchodzenie się z nimi nie powoduje zagrożenia.

I naprawdę, kończę już temat, bo nie do końca chyba zostałem zrozumiany, a tłumaczyć już nie mam ochoty i siły.
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Temat kończę gdyż nie urodzi sie w nim już raczej nic cennego.
Sometimes darkness can show you the light
Zablokowany