przednia zwykla czy diy

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
anduril
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 12:40
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: anduril »

Akusy raczej z zabezpieczeniem, te mają najlepszą renomę:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20392

Co do ładowarki, mam taką i jestem zadowolony:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13820
ale jest tylko do 18650, a mam w planach 10440 i 14500, planuję zmienić na tą, którą zalinkowałeś.
Gdybyś się na nią zdecydował, będę wdzięczny za opis z użytkowania.

EDIT:
Pyra na pewno ma rację, że unprotected + driver z protekcją > protected, ale założyłem, że latarka będzie standardowa z DX, a tam chyba nie ma latarek z mądrym sterownikiem(?)
Ostatnio zmieniony niedziela 20 cze 2010, 20:53 przez anduril, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

swietlik pisze:Ja przesmarowałem krawędź reflektora pastą termoprzewodzącą i uważam odprowadzenie ciepła za wystarczające (co nie znaczy znakomite). Chyba wyszli z założenia, że kształt/wymiary reflektorów i piguł mogą się różnić pomiędzy modułami i jedyne co jest tam w miarę stałe to właśnie przednia boczna krawędź reflektora...
No tak, ale zauważ jaką drogę ma ciepło, zanim się dostanie na body, w końcu idealnym miejscem do przekazywania ciepła, jest część stożkowa, bo cylindryczna raczej by była trudna do dopasowania.
Do rowera, to mimo wszystko są lepsze unprotected i inteligentny driver, bo to trochę mało komfortowa sytuacja, kiedy nagle na drodze światełko zgaśnie.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
a_rek
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 15 cze 2010, 19:12
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: a_rek »

niestety narazie plany zweryfikowalo zycie, odlozylem telefon i po 30s zniknol :evil:
jak sie troche od kuje, to robie zamowienie ;-)
ODPOWIEDZ