Wymiana szybki w latarce.

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

greg , mylisz się i to mocno :mrgreen: Zależy jaka amunicja , szare ciężkie kulki potrafią zrobić niezłe spustoszenie .

Pamiętam tylko jak kiedyś pociągnąłem przypadkowo w mosiężny talerz ozdobny , blacha koło 1mm - zostało spore wgłębienie po kulce ,żółte i niebieskie są słabsze ale też boli z nich .

Szkło w latarce po takich strzale by się rozsypało w mak , dioda podejrzewam że też by nie została cała . Plastik też nic nie da , najbezpieczniej do ASG byłoby zastosować szybkę z poliwęglanu lub plastiku ABS.
elektroda.pl
.:Marcin:.
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: .:Marcin:. »

ja miałem dość grubą hartowana i niestety poszła się ... ;)


to co szklane czy plastikowe bo jutro trza zamawiać ;)


ps. nie widziałem, że waga kulki zależny od koloru ;)
są o wadze 0,2g, 0,23g, 0,25g, 0,28g i kolorystyka raczej bez znaczenia
NiteCore PD20 | NiteCore CR2 | EagleTac T100C2 MKII | Tikka XP z XPG | Tikka XP | Quark MiNi AA Titanium XP-G R5
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

.:Marcin:. jak ja bawiłem się w ASG (jakieś 6-7 lat temu) to kulki miały kolorystykę w zależności od ciężkości .
Teraz nie wiem bo kulek nie kupowałem , pistolet i akcesoria gdzieś leżą , ja bym brał do ASG plastik i kup trochę na zapas gdybyś miał zamiar ekstremalnie wykorzystać swoją latarkę :mrgreen:
elektroda.pl
ODPOWIEDZ