Dealextreme-zakupy część druga

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
missieek
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 28 lip 2009, 21:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: missieek »

Dołączę się do informacji o zakupach w DX obecnie - tyle się tutaj naczytałem, że trzeba czekać a tu ...
Zamówienie złożyłem wczoraj wieczorem (19.07) - ichniejszego czasu po godzinie 13.
Kilkanaście minut po północy (20.07) status Full shipment. Nie mogłem uwierzyć!
Do tej pory byłem przyzwyczajony, że czeka się miesiąc i więcej na paczkę z DX, a tu nadzieja, że będzie szybciej. :mrgreen:
Zobaczymy jak pójdzie z pocztą z Chin.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Masz szczęście, ja już czekam 20dni na skompletowanie mojego zamówienia..
Zamówiłem 5 albo 6 rzeczy i na początku się okazało, że na stanie nie mają nic z tego, co zamówiłem. Obecnie brakuje im tylko szybki do Maglitea.
Pozdrawiam
DNF
olas_zet
Posty: 73
Rejestracja: środa 17 mar 2010, 15:08
Lokalizacja: Wa-wa, Toruń

Post autor: olas_zet »

...w sumie to tylko światełko do roweru za niecałe 5$, ale...zapłacone 12.07.2012 po południu a dziś odebrałem je z poczty.
GALA
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 05 lip 2012, 10:56
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: GALA »

Moja paczka po ponad 20 dniach zarejestrowana została w Warszawie. Jak dojdzie koło środy dam znać.
olowaty
Posty: 135
Rejestracja: piątek 21 sty 2011, 21:38
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: olowaty »

Jeżeli się źle wstrzeliłem w temat, proszę o przeniesienie postu. Co myślicie na temat tej oferty:
XM-L T6

W opisie stoi:CREE Single-Die XM-L LED T6 White Mounted with 20mm Round Base Min. Luminous Flux 700 mA 280Lm (DC: 3.35V Current: 3000mA Luminous flux: 900Lm,Maximum)
więc wygląda na to że jest to XM-L'ka ze starem. Coś podejrzanie tanio.
Obrazek
Polek
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 30 kwie 2012, 18:21
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Polek »

Za 13 dolców można kupić latarkę z XM-L na starze... więc 5 $ za diodę to powiedzmy w miarę realna cena, zauważ że musisz wziąć 10sztuk, czyli całkiem prawdopodobna oferta.

krzycho123> Zdania zaczynamy z dużej litery.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 sie 2012, 22:14 przez Polek, łącznie zmieniany 2 razy.
szuwar
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 23 cze 2008, 16:29

Post autor: szuwar »

Co oznacza status:
Order Received
Że niby odebrałem ja zamówienie, czy że oni odebrali ode mnie zamówienie? Może coś kliknąłem niechcący?
Zamówiłem 18650 27 lipca i cały czas mam ten status.
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Oznacza, że oni odebrali zamówienie. Skoro mija miesiąc to odezwij się do nich: https://cs.dx.com/ticket/index
Pozdr.
Pikom
Macio
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 23:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Macio »

Z dealextreme to loteria czasami przychodz dosłownie po 8 dniach, a raz czekałem 1,5 miesiąca, pomimo iż towar wył wyświetlany jako dostępny na stronie przedmiotu to jednak w opisie zamówienia widniało waiting for supplyer.
MD-11
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 11 wrz 2012, 14:11
Lokalizacja: W-wa

Post autor: MD-11 »

Witam, to mój pierwszy post na forum, ale czytam Was od pewnego czasu, czego efektem było zamówienie lampki Magicshine. Wiem, że to loteria, ale ponieważ sam byłem zaniepokojony opisywanym czasem realizacji w DX, napiszę jak było u mnie:

Zamówienie 28.08 (lampka + przejściówka), wysyłka po 6 dniach, dzisiaj odebrałem, wszystko odbyło się bezproblemowo.
Łącznie 2 tygodnie. :)
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Witaj i miłego użytkowania nowej lampki ;)
Pozdr.
Pikom
kafi
Posty: 118
Rejestracja: poniedziałek 11 sty 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kafi »

Witajcie chłopaki


czy ktoś mi moze powiedzieć co porobiło się na DX?

Nie mozna zapłacic juz normalnie jak kiedys poprzez konto paypala, tylko cały czas prosi o podanie numeru karty kredytowej do obciążenia, klikam na Paypal payment ale po zalogowaniu do paypala wyskakuje okno zeby dopisać kartę kredytową, kiedys tak nie było, i płatnosc była sciagana z osobistego konta paypal

czy ktoś moze podpowiedziec jak teraz dokonac platnosci? bez dodawania karty? której zreszta i tak nie mam a jak bym miał to i tak bym nie podał...

co zrobic?
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

kafi pisze:Witajcie chłopaki


czy ktoś mi moze powiedzieć co porobiło się na DX?

Nie mozna zapłacic juz normalnie jak kiedys poprzez konto paypala, tylko cały czas prosi o podanie numeru karty kredytowej do obciążenia, klikam na Paypal payment ale po zalogowaniu do paypala wyskakuje okno zeby dopisać kartę kredytową, kiedys tak nie było, i płatnosc była sciagana z osobistego konta paypal

czy ktoś moze podpowiedziec jak teraz dokonac platnosci? bez dodawania karty? której zreszta i tak nie mam a jak bym miał to i tak bym nie podał...

co zrobic?
A czy przypadkiem kwota zamówienia nie przekracza ilości środków na koncie paypal?
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Zapewne masz za mało środków na PP , taki właśnie komunikat wtedy wyskakuje.
elektroda.pl
maroo
Posty: 21
Rejestracja: środa 29 sie 2012, 22:27
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

I moje zakupy na DX

Post autor: maroo »

Witam.


Panowie - już jestem po pierwszym podejściu do Deal eXtreme. Zamówiłem 3 sztuki AK-47 na próbę. Bardzo mnie zdziwił fakt dostawy za darmo, tym bardziej że całe moje zamówienie opiewało na nieogarnięte 9~dolarów :). Jak to możliwe że przysyłają z Chin bez kosztów? Przesyłka dotarła po jakiś 14dniach - akurat nie spieszyło mi się, sporo pracy więc szybko zleciało. Przesyłka dotarła w bezpiecznej kopercie, wszystko całkiem tak jak być powinno. Już mam koszyk zapełniony nowymi zakupm :). Płaciłem KK.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ