OSTRZEŻENIE! PRZED PRODUKTEM NIEBEZPIECZNYM Z FASTTECH.

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

tty5150 pisze:Z ładowarki do sieci to nie tanie, ale warte ceny: http://zasilaczeonline.pl...1-0605-usb.html
Może znowu kiedyś w Biedronce będą ładowarki philipsa 2xUSB i 2.1A. Zaczynali od 25zł, a ostatnio kiedy kupowałem, były po 12.99zł. Działa ekstra.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Zbychur pisze:Może znowu kiedyś w Biedronce będą ładowarki philipsa 2xUSB i 2.1A. Zaczynali od 25zł, a ostatnio kiedy kupowałem, były po 12.99zł. Działa ekstra.
Ja kupiłem chyba za 19,99zł. 1,5A już miałem okazję z niego ciągnąć i przy takim poborze było ok 4,8V na odbiorniku połączonym 1m przewodem.
kylo117
Posty: 16
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 14:13
Lokalizacja: Radom

Post autor: kylo117 »

No to was przebije Panowie. W sklepie z robakiem w nazwie udało się mi nabyć wyżej wymienioną ładowarkę za 7zł. :mrgreen:
Gluter
Posty: 154
Rejestracja: poniedziałek 23 gru 2013, 15:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gluter »

Bocian recenzja na fasttech wysłana? Bo zauważyłem, że każdy z forum kto opisuje nic na fasttecha nie dodaje.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Gluter pisze:Bo zauważyłem, że każdy z forum kto opisuje nic na fasttecha nie dodaje.
Napisałem reckę szybek AR (negatywną) i oczekuje na publikację już 2 miesiące. Pozytywne recki ogniw pojawiły się w 3 dni :roll:
Gluter
Posty: 154
Rejestracja: poniedziałek 23 gru 2013, 15:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gluter »

Aha, czyli o to chodzi :) cwaniaczki z fasttecha.
Też wysłałem negatywną o tej ich latarce fasttech za 1,78. I czekam 2 dzień.
Robert K
Posty: 55
Rejestracja: wtorek 01 wrz 2009, 00:11
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Robert K »

Przyglądając się płytce ładowarki można stwierdzić, że jest niebezpieczna dla życia pod względem porażenia prądem elektrycznym (brak odpowiednich odstępów izolacyjnych dla wymogów drugiej klasy izolacji) Można tylko czekać aż nazbiera się elektrostatycznie kurz na ścieżkach do tego trochę wilgotniejszego powietrza i nieszczęście gotowe.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Nawiasem mówiąc kiedyś już tu na forum pytałem o podobny produkt i bezpieczeństwo jego używania przy okazji tego tematu
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p ... ght=#85178
jest tam odnośnik do zdjęć, ale może teraz powtórzę pytanie tak dla spokojności duszy. Co prawda ładowarka praktycznie nie była używana, ale może rzucicie na nią fachowym okiem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Zbychur, te fotki o odstępach ścieżek raczej niewiele mówią :mrgreen: W temacie analizowania zgodności z normami. Fotka down-side potrzebna :)
Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

No to będę musiał ją gdzieś wykopać z rupieci bo przyznam się, że nawet nie wiem gdzie się kurzy. :)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Zbychur, ja bym się bał.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Calineczka, Dlatego, że nie dostałem wtedy jednoznacznej odpowiedzi nie korzystałem z niej praktycznie i do teraz o niej zapomniałem. Musi być gdzieś bardzo głęboko, po powierzchowne szukanie nic nie przyniosło.
flojd
Posty: 134
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 22:10
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: flojd »

Skoro już o niebezpiecznych ładowarkach - tę ktoś zna?
https://www.fasttech.com/p/1068000

Czekam na paczkę z nią, zamówiłem trochę rzutem na taśmę, głównie patrząc na amperaż no i przynajmniej deklaracją kilku zabezpieczeń w opisie. W każdym razie dobrze by wiedzieć zanim się użyje, jeśli ktoś ma z nią jakieś negatywne doświadczenia. :)
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Tu jest recenzja. Wersja z Fasttech ładuje prądem 0.85A jak ktoś podał w komentarzach. http://budgetlightforum.com/node/9437
flojd
Posty: 134
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 22:10
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: flojd »

Uuu, to lipa. Szkoda, że w opiniach na FT nikt nic takiego nie dopisał. :-(
ODPOWIEDZ