xyz

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Światła nigdy za wiele. Przynajmniej dla mnie. Gdy jest ciemniej, to widzę gorzej, gorzej niż inni :/

Szkoda, że autor poczuł się urażony. :(

Swoją drogą to od dawna jestem za tym, że w regulaminie powinno być, że co zostało opublikowane, jest udostępniane na licencji CreativeCommons, albo nawet Public Domain, ale powiedzmy, że CC-NC-SA. Czyli uznanie autorstwa, do dowolnego użytku niekomercyjnego, ponowne użycie na tych samych zasadach i nikt by nie mógł żądać usuniecia czegoś, co sam napisał/ wstawił, jeżeli to nie łamało by innych punktów regulaminu.

Temat zapowiadał się ciekawie, a skończył się żałośnie... cóż.

Pozdrawiam.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
wrt83
Posty: 8
Rejestracja: piątek 02 wrz 2016, 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wrt83 »

zzz
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Widzę, że to mój wpis tak bardzo Cię uraził, pomimo, że nie był skierowany do Ciebie i nie był stwierdzeniem a przypuszczeniem. Skoro tak, to bardzo Cię przepraszam, bo nie był to mój zamysł a jedna z moich najprawdopodobniejszych myśli, tylko "wypowiedziana na głos". Ciągle czekałem na rozwój tematu i opisanie swoich wniosków a nie tylko przedstawianie suchych informacji. Poszedłeś swoją drogą dobierając lampki i za to duży plus ale jak widzisz, nie jest to po naszej (i mojej) myśli z wielu powodów, choćby ogromnej masy zestawu i końcowej ceny. Wystarczyło przedstawić swoje argumenty na obronę tych światełek i odpowiedzieć na pytania użytkowników, zamiast strzelać focha.
wrt83
Posty: 8
Rejestracja: piątek 02 wrz 2016, 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wrt83 »

Użytkownikom którzy czekali na więcej, chcieli oglądać a nie się spinać w ciągu 2 dni pokażę całość z testami na swoim blogu który zaraz stworzę. Info na pw. Administrację swiatelka.pl tez zapraszam. Zapomnieliście już jak się robi coś kulturalnie.
ODPOWIEDZ