Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Fluxor, tego uploadu to Ci zazdroszczę :)
Na download jakoś nie zwykłem narzekać, choć mam mniejszy niż Ty upload :P
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Jak się rozpędzi przy ściąganiu to widze jak bufor na dysku się zapełnia, w końcu w porywach do 15 MB/s (dysk też nie pierwszej młodości). Można teraz oglądać filmiki na youtubie w HD bez buforowania i zacinania się.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Ja zwiększyłem prędkość na 250/20. Niestety mój ruter z tomato trochę się dławi i nie da się osiągnąć stabilnej prędkości ponad 200 Mbps. Na tym ich modemoruterze nie ma problemu.
Mam też nowy dekoder do telewizji. Najbardziej podoba mi się pilot. Nie komunikuje się z dekoderem przez podczerwień tylko jakoś radiowo i mogę zmieniać kanały w całym mieszkaniu. Pilot ma też prawie normalną klawiaturę z drugiej strony. Musi być tam tez jakiś akcelerometr bo działają przyciski tylko na jednej stronie (tej wskazującej w górę). Nie wiedziałem, że są takie bajery.
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Można kupić - http://www.banggood.com/buy/Mele-f10.html (mam deluxe). Używam z kodi na rpi2. Jak mu włączysz tryb wskaźnika myszy to się kursorem kieruje ruszając pilotem w przestrzeni po prostu.
Kaja
Posty: 4
Rejestracja: środa 29 lip 2015, 11:07
Lokalizacja: Choroszcz

Post autor: Kaja »

Wyjeżdżam jutro na dwudniowy urlop!:D
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Kaja, Ja też, ale z czego tu się cieszyć ??
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Co to jest urlop? :(
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Kaja nawet nie zdążysz się rozpakować i już będziesz musiała wracać :wink:

Fxxx Urlop – czas wolny od świadczenia pracy przez pracownika, przewidziany przepisami prawa. Pojęcie urlopu pochodzi prawdopodobnie z niemieckiego "Urlaub" (od erlauben). Tak średniowieczni rycerze pytali swych władców lennych o pozwolenie na "Urlaub" aby zaciągnąć się do bitwy. :mrgreen: :razz:
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Losiu
Posty: 82
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 12:01
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Losiu »

Urlop jest urlop. Nie burzcie człowiekowi radości z wolnego ;-) Dla kogoś kto bardzo potrzebuje, nawet 2 dni wolnego bywają zbawieniem.
Pracując jeszcze na etacie mnie musieli wypychać na urlop, bo jakoś nie miałem potrzeby wielkiej. Maks 1 dzień kilka razy do roku na załatwienie swoich spraw.
Teraz na swoim też nie wiem co to urlop, ale z tej drugiej strony wygląda to zupełnie inaczej, czego i sam nie rozumiałem dopóki nie przeszedłem na "drugą stronę mocy". Potrzebuję coś załatwić czy gdzieś sobie pojechać, to po prostu biorę telefon, tablet/komputer i jadę, cały czas będąc w gotowości jakby zadzwonił jakiś klient. Nie chce mi się przez pół dnia pracować, to jak mam możliwość to się obijam, potem jak mi się zachce to pracuję wieczorem do późnej nocy.
Wiadomo, nie każdy zawód/zajęcie daje taką możliwość i nie każdemu taki tryb będzie pasował.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

2,33l/100km - tyle pokazał dziś kalkulator liczący spalanie motorka. Dodam tylko, że podczas odcinka pomiarowego = 400km zrobiłem 2 "dłuższe trasy" po ok 150km (z prędkościami bliskimi max) i do tego resztę po okolicy.
arkus
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 04 sie 2013, 15:43
Lokalizacja: kieleckie

Post autor: arkus »

Po obejrzeniu dzisiejszego finiszu TdP spróbowałem swoich sił.
Z endomondo po 40km średnia 27. Jestem zadowolony :)
(spieszyłem się, bo nie miałem założonego żadnego światełka)
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

arkus pisze:(spieszyłem się, bo nie miałem założonego żadnego światełka)
:wsciekly: :idiota: Na forum się lepiej nie przyznawać ;)
Awatar użytkownika
Volo
Posty: 455
Rejestracja: sobota 03 wrz 2011, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Volo »

Dlaczego? Po prostu,tak bardzo szanuje swoje skarby, że leżą sobie w szufladzie i żal używać. ;)
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Szczęśliwa latarka to używana latarka :razz:
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Byle być widocznym na drodze i dobrze też samemu widzieć, gdzie się jedzie, czyli ogólnie być bezpiecznym, reszta to bzdury.

Ja jestem szczęśliwy, bo dziś pracowaliśmy do 12 (ze względu na upał) i potem sobie podjechałem służbowym autem (bo kolega na urlopie i ja nim jeżdzę, w innym wypadku bym nie miał takiej możliwości) nad "Goplanę"* sobie popływać, prawie godzinka w wodzie :D Super.

Aż miło było zanurkować w zimniejszą wodę niż ta przy powierzchni :D

Kolega z pracy nie chciał jechać, bo nie ma kąpielówek, bo chce w domu posprzątać... Jakoś w zwykłych gaciach też ta się pływać, bo ja też kąpielówek nie miałem. Nie rozumiem braku chęci popływania w taki upał. Kompletnie nie rozumiem. :|

*- Goplana małe jeziorko w lasach w obrębie Szczecina, jest wyjątkowe, bo niestrzeżone, bez dojazdu autem, trzeba dojść ok. 2-3km pieszo lasem (sama przyjemność), dzięki czemu jest tam z 10-20 razy mniej ludzi niż na strzeżonych płatnych kopieliskach... dziś na przykład na plaży było ok 20 osób (z 4 rodziny), czyli pustki jaż miło :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Zablokowany