O zasadach i cenach w sklepiku

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

skaktus pisze:Przywitanie wyeliminuje spam - jakim cudem ?
Jednej cudownej metody nie ma i nie będzie. Oprócz botów są też osoby, które dostają kasę za hurtowe spamowanie reklamami po forach, tutaj też trafiają i zazwyczaj nie witają się ;) Dzięki temu dostają od razu 2 Warany i nie mogą więcej pisać z tego samego konta, jakoś nie zauważyłem by szybko zakładały nowe konta i pisały to samo, zresztą czasu nie mają i pewno nie parztrzą co się dzieje ze spamem, który wrzucają.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

Spam - no chyba to jasne - zresztą Marmez wyjaśnił powyżej.
Co do ortografii - tak, masz racje to zwykłe lenistwo i bzdurna wymówka - zdaje sobie z tego sprawę i dlatego we sumie cieszę się że jest forum które wymaga przezwyciężenia tych.. hmyy... trudności. Zresztą zauważyłem, że od czasu kiedy jestem na tym forum, również na innych staram się o te znaki i ortografię. :)
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Jestem tu nowy i powiem wam, że na tym forum są najbardziej liberalne zasady ze wszystkich forów na jakich w życiu byłem. Żebym mógł pisać PW na dzień dobry to kosmos jakiś- nawet na forum o ogrodnictwie trzeba było mieć z 10 postów najpierw. A kwestia przywitania to pryszcz w porównaniu do zasad panujących na pewnym forum dla fanów radyjek, anten i skanowania... :mrgreen:
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Tak przy okazji zmian, to z Działu handlowego chyba już można usunąć 4Sevens.
Zdaje się, że strona zniknęła już na dobre.
Zawsze to jeden dział mniej.

[ Dodano: 16 Październik 2014, 19:04 ]
Skoro dział kupię jest osobno, to IMHO czas skasować z regulaminu info, że przed tematem ma być wstawione [K].
Wystarczy tylko dodać, że po zakupie przed tematem ma być wpisane nieaktualne.
Takie drobne uproszczenie ułatwiające życie.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

PawelG. pisze:Skoro dział kupię jest osobno, to IMHO czas skasować z regulaminu info, że przed tematem ma być wstawione [K].
Hej. Wałkowane to jest dziesiątki razy, że dla wygody czytania forum przez funkcję "Zobacz posty nieprzeczytane [xx]" mają być te prefiksy i ja tutaj administrację popieram, bo od razu widzę co jest ze sklepiku i mogę sobie je zaznaczyć do zignorowania.

Pozdrawiam

[ Dodano: 16 Październik 2014, 19:48 ]
Jeszcze dodam, że dla wystawiającego to mało roboty takie [S] czy [K], bo wystawia czy kupuje się mało, a dla czytającego (mnie) duże ułatwienie, bo są setki tych postów w tych działach i niekoniecznie mam ochotę je czytać ;)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Moim zdaniem czepiacie się czego popadnie. Chca handlować w sklepiku, niech handlują masowo nawet, po to jest. To forum jest dość specyficzne, pomimo tak prostego szablonu od 2 miesięcy nie podmieniono go na nowy gdzie funkcja PW będzie zapewniała ciągłość rozmów. Tak samo że na forum nie tolerujemy alkoholu, to że ktoś raz napisał śmieszne powitanie to nic nie znaczy. W Tej sprawie mam jednak mieszane zdanie :wink:
Awatar użytkownika
Rysiu.
Posty: 1461
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: południe

Post autor: Rysiu. »

przemek1602, nie żeby coś ale widzę że nie podoba cię się że trzeba się przywitać w pierwszym poście( jego zasadność też była kiedyś omawiana i dlaczego powinno być) a teraz jesteś za samowolką w sklepiku?

To nie jest czepianie tylko zabezpieczenie przez przypadkowymi kanciarzami i ludźmi którzy chcą traktować forum jak allegro-bis a mają krótki staż na forum i się nie udzielają tylko wbiją perfidnie naście nic niewnoszących postów by tylko osiągnąć wymagany pułap , bo chyba nie chciał byś być chyba oszukany prawda :wink:

marmez, także jestem za pozostawieniem tych nagłówków [] z tego samego powodu.

Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy góra przedyskutowała propozycje jakie tu padły bo wystarczyło by wprowadzić zmiany raz a dobrze i mieć spokój już w tym temacie :)
UF C2: XM-L2 T6 3C @8AMC; XM-L U2 1C @10AMC; XM-L2 T6 3C@10AMC; XM-L2 U3 7A@10AMC
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Tego nie powiedziałem, moja sprawa że się nie przywitałem, dla mnie jest to sztuczne, moje ostrzeżenie. Wyraziłem swoje zdanie. Niestety byłem, bawię się w ASG, na najbardziej popularnym portalu zostałem oszukany 2x. Jeden raz udało mi się odzyskać kaskę, drugi niestety nie.
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

przemek1602 Właśnie brak zasad powoduje, że zaczynają pałętać się różne "męty", które naciągają ludzi.

Nikt nie przeszkadza w masowym handlu, tylko trzeba trzymać się zasad, a jak komuś nie pasują to droga wolna.

Dobrze, jak są jasno określone zasady i wiesz czego możesz wymagać, ale również jakie są oczekiwania wobec Ciebie.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Można by zrobić tak jak na elce - przy wiadomościach PW ostrzeżenie o oszustach itd.
ILPT
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Albo przypiąć ogłoszenie chociaż tak jak jest temat np pożegnanie Adama.
ODPOWIEDZ