Czołówka z szeroką wiązką, do 200zł

Oświetlenie montowane na głowie
pavvell
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 07 lut 2016, 12:46
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pavvell »

Mój pierwszy post więc witam wszystkich .

Też szukam czołówki z ciepłym szerokim światłem do zwiedzania schronów , bunkrów itp. SKILHUNT New H02 neutral za cenę 33 zielonych wydaje się być odpowiednim wyborem jeśli realnie świeci jak na tym zdjęciu .
Obrazek
Znalezione Tutaj

Chociaż jakby kupić same szelki na głowę i umieścić latarkę z boku głowy to Astrolux S1 XP-L 3D dalej świeci .

Obrazek
sunkist
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 00:21
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: sunkist »

Mikołaj pisze:
sunkist pisze:Słuchajcie Ci którzy mają lub mieli SKILHUNT New H02, zerknijcie Tu czy też macie podobny problem.
Mam ją ponad pół roku i żadnych problemów :)
Czyli jak zwykle trafił mi się bubel :-(
greenender
Posty: 7
Rejestracja: sobota 09 sty 2016, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: greenender »

Jestem już po przetestowaniu Skillhunt H02 New w boju.

Świeci REWELACYJNIE.

Jestem mega zadowolony, do zwiedzania schronów bunkrów itp nada się idealnie. W trybie turbo rozproszenie + ogromny spill daje takie światło, że ma się wrażenie zaświecenia żarówki w pokoju, a nie świecenia latarką. Na tle takiej mocy, świecące kółko z allegro (latarka z zoomem) wydawało się lichą świeczką :)

Dzięki za pomoc.
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

pavvell pisze:Mój pierwszy post więc witam wszystkich .

Też szukam czołówki z ciepłym szerokim światłem do zwiedzania schronów , bunkrów itp. SKILHUNT New H02 neutral za cenę 33 zielonych wydaje się być odpowiednim wyborem jeśli realnie świeci jak na tym zdjęciu .
[url=http://www.swiatelka.pl/upload_img/miniaturki/IMG_56b7b945ea83f3135.jpg]Obrazek[/url]
Znalezione Tutaj

Chociaż jakby kupić same szelki na głowę i umieścić latarkę z boku głowy to Astrolux S1 XP-L 3D dalej świeci .

[url=http://www.swiatelka.pl/upload_img/miniaturki/IMG_56b7be3874109872.jpg]Obrazek[/url]
Piszesz o szelkach do zwykłej latarki jest taka możliwość, zakupu takiego wynalazku?
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Autor miał na myśli rodzaj opaski "flashlight headband" na wzór tego:

Obrazek
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

rafalklis, dzięki za informację 3xS2+ i robi się jasno i ciepło, chyba bez czapki można jeździć:)
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

swimfan pisze:rafalklis, dzięki za informację 3xS2+ i robi się jasno i ciepło, chyba bez czapki można jeździć:)
I będą Ci mówić : SŁOŃCE TY MOJE :)
ODPOWIEDZ