Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Do mnie też takie przyszło na spamowego maila (maila używanego do rejestracji na śmieciowych stronach, a tam używam w większości podobnego hasła więc nie wiem z jakiej strony to wyciekło).
Tak jak koledzy wcześniej pisali, ktoś się włamał i wykradł bazę danych z jakiejś strony (bądź sam właściciel takową sprzedał) i ktoś to teraz chce wykorzystać do zarobku. Oczywiście płatność w bitcoinach aby namierzyć się nie dało i wysyłka z losowych maili.
Ogólnie sprawę można spokojnie olać, bo to ściema i próba wyłudzenia.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

A ja miałem pożar kanistra latarki nurkowej. Musiałem się zatrzymać na poboczu autostrady, kanister poleciał na trawę, posyczał, podymił, zagrzał się. Jak przestał, to pojechaliśmy na nurkowanie, a kolego użył zapasowego zasilania. Pakiet w środku był dawno nie używany i został naładowany poprzedniego dnia.

Jeszcze nie zaglądałem do środka.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 281
Rejestracja: środa 30 mar 2011, 09:18
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Joachim »

Dopadła mnie najgorsza z chorób znanych współczesnej medycynie - męski katar.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Mnie za to coś chce złapać ale się bronię. Cały dzień zimno mi było i 37 stopni pokazuje termometr. Do tego lekkie pobolewanie kości i mięśni. Ogólnie człowiek chory.

Jeśli zastosowane sposoby lecznicze nie pomogą to jutro może tak być:

Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Fluxor, Nie przesadzajmy. Ja jakiś miesiąc temu mając anginę (antybiotyk włączony do leczenia zaczął działać po około 3 dniach) specjalnie przetrzymałem całą noc temperaturę w granicach 39-39,5C (nie było to przyjemne i spociłem się straszliwie - trzeba dużo pić, ale następnego dnia było już dużo lepiej). Poczytajcie o mechanizmie obronnym "gorączki" i czemu ma służyć organizmowi. Zwalczanie temp. powyżej 38C jest wskazane u dzieci z wiadomych względów ale dorosły organizm posługuje się tym mechanizmem doskonale. Ostatnimi czasy obserwuję, że wszyscy dookoła, nie wiedzieć czemu, łykają tony ibuprofenu i paracetamolu jak jest już tylko lekko powyżej 37C, wcale sobie nie pomagając w leczeniu...
Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Dokładnie. Wszyscy żrą theraflu i inne wynalazki już przy drugim gilu z nosa. Przecież to tylko przedłuża chorobę.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Zamiast tych wszystkich wynalazków za ciężkie pieniądze preferuję świeży imbir. Odpowiednia dawka (shot z rana, kawałek do zjedzenia) przyjęta codziennie skutecznie leczy wszelkie przeziębienia i bóle gardła. Im bardziej pali tzn że działa. Lepsze od wszystkich tabletek na gardło. Przed udaniem się na spoczynek muszę wypić znowu dawkę a kolejna rano.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Jak choroba to 2-3 ząbki czosnku śniadanie obiad kolacja (6-9 dziennie) dobrze rozgryzione z czymś i 3 dni potem zdrówko wraca...
A muszę bo mam 12 pęczków po 12 główek z działki ;) - normalnie to 1 ząbek dziennie na obiad.
Poza tym czosnek wymiata syfy z organizmu.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam

Trzeci dzień z rzędu, po 14h w pracy... bo jutro trzeba dokonać uruchomienia i odbioru technicznego urządzeń za jakieś ... 3mln zł.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

Fluxor pisze:Mnie za to coś chce złapać ale się bronię. Cały dzień zimno mi było i 37 stopni pokazuje termometr. Do tego lekkie pobolewanie kości i mięśni. Ogólnie człowiek chory.

Jeśli zastosowane sposoby lecznicze nie pomogą to jutro może tak być:
Leżałem pierwsze 10 dni w domu a następnie po poprawnym rozpoznaniu 10 dni w szpitalu z infekcją ogólnoustrojową gronkowcem złocistym i gorączką 39-40,5 'C i żyję. W takim stanie byłem dwukrotnie operowany. Zbijano gorączkę chemią i na stół. Czego by nie podano to działało 4-6 godzin maksymalnie.
Paradoksalnie powyżej 40 przestawało doskwierać i czułem się lepiej niż przy 39.
Ostatecznie po 10 dniach udało się osiągnąć wyjałowienie krwi i moczu. Niestety to g**no pozostanie ze mną do końca życia i będzie czekać na okazję do wyjścia z cienia.

Taki prezent od państwowej służby zdrowia mi się trafił. Staphylococcus aureus w d** kopany.
Tak po niemal 20 latach skończyła się moja przygoda z oddawaniem krwi.

Co do leczenia i zapobiegania to zanim sięgniecie po chemię polecam: regularnie wysypianie się, zbilansowaną dietę bogatą w krajowe owoce i warzywa i imbir (do herbaty, do żucia zamiast gumy, do ssania dla odświeżenia oddechu a nawet do nacierania. No i unikanie antybiotyku gdy to nie potrzebne.
Wiecznie w drodze.
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Mały quiz. Kto z tej wesołej grupy ma gorączkę (szkarlatyna) a wszyscy przy okazji popsute Święta? :|

Obrazek
Sometimes darkness can show you the light
GanzConrad
Posty: 879
Rejestracja: wtorek 14 paź 2014, 20:44
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: GanzConrad »

wygląda to jak hybryda 2 kamer: zwykłej (zdjęcie przerobione przez filtr wykrywania krawędzi) + termo. To jest jakaś opcja softu, czy takie zdjęcia są domyślne w tym CAT?
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Każdy "normalny" FLIR takie zdjęcia robi a w CAT-cie jest właśnie kamera FLIRa. Dokładnie jest to zrobione, jak piszesz - 2 aparaty i złączone zdjęcia w 1.

W temacie - wczoraj byłem na pogrzebie 4 lata starszego kuzyna. Niby śmierć naturalna, choć od jakiegoś czasu chorował na serce i to przyczyniło się do wcześniejszego zgonu. Przy okazji jego śmierć komplikuje sprawę spadkową o której kiedyś niedawno wspominałem.
joon
Posty: 621
Rejestracja: niedziela 04 mar 2012, 15:31
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: joon »

5 miesiąc na L4. Róbcie badania od serca a nie na odwal. U mnie problemy z płucami wyszły przy okazji jak chciałem się odczulać. Brakowało rtg płuc. Lekarze nie uwierzyli że ostatnie rtg miałem robione w szkole średniej czyli jakieś 15 lat temu :(
Od antybiotyków przyjmowanych cały czas mam już nawet odruch wymiotny jak biorę tictaca do ust...
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Jak nie urok to sraczka.
Kupiłem sobie nowe kolumny a po 20 minutach słuchania spalił się jeden kanał w końcówce mocy.
Jakieś 2 tygodnie temu była naprawiana.
Coś mi się zdaje że muszę się rozglądnąć za jakimś wzmacniaczem.
ODPOWIEDZ