latarka z allegro za 1zł 9xLED

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Aggressiv
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 07 lis 2013, 09:16
Lokalizacja: jestem??

latarka z allegro za 1zł 9xLED

Post autor: Aggressiv »

Witam

Link chyba zbędny bo wystarczy wpisać w alledrogo latarka taktyczna i sortowanie po najniższej.
Co myslicie o takiej latarce? niby 1zł, myślałem o breloczku na kluczę, opłaca się to w ogóle czy spali się to po tygodniu i będą to niepotrzebnie wydane pieniążki? Myslałem o zakupie od razu paru sztuk...
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Świecić - świeci. Słabo i na niebiesko. Zasilanie to cztery bateryjki LR44 (najczęściej).
Co do wytrzymałości. Dziecko moje się bawi i działa. Tylko gumka na włączniku odpadła.
Jedyny argument to niska cena.
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Zasilanie to raczej 3xAAA w koszyku, chyba że mówimy o innych sprzęcie. Nie przewrócisz się po ciemku i coś tam znajdziesz w piwnicy ale szału nie ma. Zresztą cena mówi sama za siebie. Na brelok to trochę za duże, chyba że do kluczy od stodoły :mrgreen:
Awatar użytkownika
pralat
Posty: 413
Rejestracja: piątek 16 kwie 2010, 12:27
Lokalizacja: Opole

Post autor: pralat »

Tutaj jest mowa o latarce 3xAAA. Reszta w zasadzie się zgadza - poza ceną zalet brak.
Jako brelok, to chyba do kluczy od jakiegoś zamczyska, bo zwykłych ta latarka jest za duża (wg moich standardów).
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Zasugerowałem się brelokiem. Ta moja mini ma sześć led i nadaje się na brelok.
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
Awatar użytkownika
pralat
Posty: 413
Rejestracja: piątek 16 kwie 2010, 12:27
Lokalizacja: Opole

Post autor: pralat »

Zbychur, chyba mamy jakiś kontakt telepatyczny :mrgreen:
Aggressiv
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 07 lis 2013, 09:16
Lokalizacja: jestem??

Post autor: Aggressiv »

Teraz sam zwróciłem uwagę, iż wchodzą tam 3xAAA i nie będzie to tak małe jak przypuszczałem ^^', baterię mogą same się wyładowywać po czasie jak będą wsadzone do takiego "sprzętu"?
Ostatnio zmieniony czwartek 07 lis 2013, 10:35 przez Aggressiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hackman
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 30 lip 2013, 17:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: hackman »

Do wad należy dodać słabe styki, które powodują ciągle migotanie lub wyłączanie latarki (szczególnie w ruchu).

Po "oświeceniu" 4 takie latarki wyrzuciłem na śmietnik :mrgreen:
  • Convoy S2 / S2+ / M1 / C8 @ XML2
  • Olight i2 + Li-ion 14500
Awatar użytkownika
pralat
Posty: 413
Rejestracja: piątek 16 kwie 2010, 12:27
Lokalizacja: Opole

Post autor: pralat »

Aggressiv, jeżeli masz na myśli to, czy latarka pobiera energię z baterii będąc wyłączona - to nie, nie pobiera.
Kyle
Posty: 432
Rejestracja: poniedziałek 11 lis 2013, 10:39
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Kyle »

Nieprawdopodobne, że w tej cenie da się coś takiego w ogóle wyprodukować i sprzedawać z zyskiem (?). Obudowa wykonana pewnie z puszek po chińskiej kocinie (ciekawe czy miałczy i się wgniata po mocnym ściśnięciu) ... a włącznik to chyba jakaś odmiana gównolitu, w dodatku nawet na zdjęciu widać jakie to pofałdowane.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Aggressiv pisze:Co myslicie o takiej latarce? niby 1zł, myślałem o breloczku na kluczę, opłaca się to w ogóle czy spali się to po tygodniu i będą to niepotrzebnie wydane pieniążki? Myslałem o zakupie od razu paru sztuk...
Parę słów, ... parę nut jak mówi poeta :P

Latarka nie kosztuje 1 zł tylko co najmniej! 4 zł plus realne koszty przesyłki - około 5 zł nawet jak kupujesz większą ilość, jak pojedynczą sztukę to sądzę, że co najmniej 5 zł plus koszty realne przesyłki
Popatrz na koszty przesyłki - w niej są ukryte dodatkowe zyski.
To częsty zabieg stosowany przez zwłaszcza hurtowników, sortowanie wychodzi wtedy na 1-szym miejscu do tego dodadzą bzdurne koszty za list zwykły, za który nie odpowiadają i faktyczne 9 zł plus 3 zł od kolejnej sztuki za polecony kosztujący kilka złotych.

Z litości pominę opis i przymiotniki : mała i taktyczna :mrgreen:

P.S. W marketach takie latarki można kupić z bateriami za około 4-5 zł i myślę, że taka jest ich wartość.
Ostatnio zmieniony czwartek 14 lis 2013, 08:41 przez max4max, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ