Fenix E40 vs no-name 28 LED

...czyli nasze światełka okiem obiektywu... Tu chwalimy się naszymi latareczkami i wszystkim innym , co rozświetla nasze życie ;-)
Kyle
Posty: 432
Rejestracja: poniedziałek 11 lis 2013, 10:39
Lokalizacja: Jaworzno

Fenix E40 vs no-name 28 LED

Post autor: Kyle »

Małe porównanie świecenia Fenix E40, do latarki niewiadomej firmy, 28LED zasilanej 3xAAA.
Obrazek

Teraz po lewej będzie Fenix E40, a po prawej crappy no-name:

Moc minimalna w Fenix E40, a no-name nie ma regulacji, czas naświetlania 1/8 sek, ISO 50, F2,4
Obrazek


Teraz moc max w Fenix E40, a no-name świeci tak jak poprzednio, ale zdjęcie ma czas naświetlania 1/110s (ISO i F bez zmian)
Obrazek

ps. jednak DUŻO większa różnica między Fenix a tym no-name, jest przy świeceniu na bardziej oddalone obiekty ... na tych zdjęciach dystans między ścianą, a czołem latarek, to tylko 50 cm i z tego powodu nie widać tak bardzo przewagi Fenix na minimalnej mocy - nawet się zastanawiam, czy był sens to wstawiać. Wstawię innym razem foty z większego dystansu (bo jak pisałem teraz zimno ;) ) - tu dopiero będzie widać że Fenix, nawet na najniższej mocy świeci, a no-name po prostu "nie świeci"
Ostatnio zmieniony czwartek 21 lis 2013, 21:35 przez Kyle, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Kyle pisze:ale teraz zimno i nie wychodzę
U mnie temperatura na plusie. Do tego nie pada ... pogoda na rower jak znalazł :)

Widać, że nawet zimne power ledy są cieplejsze niż wynalazki w latarkach xx LED. Teraz i mi się zrobiło zimno :mrgreen:
ODPOWIEDZ