Maleńka latarka na AAA i 10440

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Pykacz .
Posty: 227
Rejestracja: niedziela 30 sty 2011, 11:43
Lokalizacja: Zewsząd

Maleńka latarka na AAA i 10440

Post autor: Pykacz . »

Czy jest coś co mogłoby godnie zastąpić iTP A3 EOS Upgraded ? Bo zdaje się tych iTP już nie można nigdzie kupić ?
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Np. Olight i3
elektroda.pl
Pykacz .
Posty: 227
Rejestracja: niedziela 30 sty 2011, 11:43
Lokalizacja: Zewsząd

Post autor: Pykacz . »

krzycho_ pisze:Np. Olight i3
A przyjmuje w podobnym stopniu zasilanie 10440 ?
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

Tank007 E09 przyjmuje li-iona, jednak dość oszczędnie go używa - jasność nie jest drastycznie większa niż z Eneloopa.
Dolby
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 13:05
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Dolby »

A jakaś inna latarka tak jak kolega pyta?
No ja akurat nie mam ITP a Olight i3.
Tak samo bym chciał wymienić ją na coś "lepszego". Mam ją przypiętą do kluczy i owszem na 10440 świeci tak jak świecić powinna. Jednak chciałbym napędzać takową latarkę Eneloopem bo troszkę dobijające jest to "pamiętanie" ile już czasu się świeciło i kiedy wrzucić aku do ładowania coby go nie popsuć. Także szukam czegoś małego (w sumie coś pod AA też by podeszło, byleby nie straciło idei bycia brelokiem), myślałem o S10, ale jednak raz cena jest dosyć spora, to bym może przebolał, ale zasilanie mi nie odpowiada. Sporo jest używana i nie uśmiecha mi się raz w tygodniu wymieniać baterię. Tylko mi nie mówcie, żebym do i3 włożył Eneloopa bo to już będzie "mało" :)
Ogólnie im mocniejsza tym lepiej. Temperaturę kontroluje się trzymając ją w rękach a też często włączony jest tryb minimalny i tak sobie stoi z godzinę/dwie.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Dolby, A takie coś
http://www.cnqualitygoods.com/goods.php?id=1999
zresztą na CNQ jest kilka takich maleństw.
http://www.cnqualitygoods.com/goods.php?id=1985 - ta ma już zasilanie w cenie.

Apex S1, też nie wygląda źle.

I jeszcze niedrogo thrunite, tylko na AAA
http://www.hkequipment.net/index.php?sp ... 3e&lang=en
Dolby
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 13:05
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Dolby »

Dzięki za szybką reakcję :)

Ta http://www.cnqualitygoods.com/goods.php?id=1999
Wygląda milusio i pomyślę nad nią, choć nie wiem czy mam wierzyć w to co jest napisane.
Wszak 140lm to niezły wynik i jeśli faktycznie tak jest to chyba będzie to czego szukam :)

Apex też jest spoko tylko ma jeden tryb :(

http://www.cnqualitygoods.com/goods.php?id=1985
Ta z kolei nie ma podanej szmocy a wygląda ciekawie i tak jakby miała dobry wykop :)

A Thrunite Ti2 świeci na poziomie i3, więc nie ma sensu zmieniać.
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

To chińskie maleństwo raczej nie zbliży się do 140lm. I podobnie jak Thrunite nie przyjmuje 10440.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Dolby pisze:A jakaś inna latarka tak jak kolega pyta?
No ja akurat nie mam ITP a Olight i3.
Tak samo bym chciał wymienić ją na coś "lepszego". Mam ją przypiętą do kluczy i owszem na 10440 świeci tak jak świecić powinna. Jednak chciałbym napędzać takową latarkę Eneloopem bo troszkę dobijające jest to "pamiętanie" ile już czasu się świeciło i kiedy wrzucić aku do ładowania coby go nie popsuć. Także szukam czegoś małego (w sumie coś pod AA też by podeszło, byleby nie straciło idei bycia brelokiem), myślałem o S10, ale jednak raz cena jest dosyć spora, to bym może przebolał, ale zasilanie mi nie odpowiada. Sporo jest używana i nie uśmiecha mi się raz w tygodniu wymieniać baterię. Tylko mi nie mówcie, żebym do i3 włożył Eneloopa bo to już będzie "mało" :)
Ogólnie im mocniejsza tym lepiej. Temperaturę kontroluje się trzymając ją w rękach a też często włączony jest tryb minimalny i tak sobie stoi z godzinę/dwie.
Jeśli byłbyś zainteresowany to mam ponownie na sprzedaż 2 takie - http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=12788
Niestety chińczyki podzieliły zamówienie i nie dotarły jeszcze aku, ale mam nadzieję, że w ciągu kilku dni dotrą.
Dolby
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 13:05
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Dolby »

Nie wiem jak koledze zakładającemu temat ale mi niestety nie odpowiada.
Z tego samego względu co S10, z tego samego co Apex S1 i nie "stoi" a ja bardzo lubię jak stoi :)
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Wracając do tematu, szukam czegoś do kluczy na aaa i 10440.
Mam w posiadaniu 10440 z zabezpieczeniem.

Pozdrawiam
Everybody lies...
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Olight I3E, Astrolux A01, Jetbeam JET- µ.
Awatar użytkownika
Misiek_86
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 12 lip 2009, 15:44
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Misiek_86 »

rafalklis pisze:Olight I3E, Astrolux A01, Jetbeam JET- µ.
Jeszcze do tego lumintop tool AAA :) posiadam i jak najbardziej polecam, mam go cały czas przy kluczach, A leci do mnie jeszcze Jetbeam JET- µ na AAA
Kafar
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 07 paź 2013, 09:33
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Kafar »

A może Singfire - 348?
W sumie SF-348 nie posiadam, ale oparty na nim BLF-348 jest świetny, maleńki o przyzwoitej mocy na 10440 (tylko BLF-348 jest na Nichia NVSW219BT i ma 240Lm a SF-348 180Lm)

Ps. tutaj XP-E wymieniony na XP-G3 i porównanie z oryginałem. Wg autora SF-348 XP-E startuje na 200 lumenach, i stabilizuje się w okolicach 150 lumenów (oczywiście na 10440)
Ostatnio zmieniony sobota 12 lis 2016, 15:46 przez Kafar, łącznie zmieniany 1 raz.
WertyX
Posty: 55
Rejestracja: niedziela 14 sie 2016, 10:27
Lokalizacja: znowu w drodze

Post autor: WertyX »

SF-348 nie ma żadnej dziurki, nie idzie go przypiąć do kluczy.....
Przepraszam za brak ogonków w polskich literkach. Zazwyczaj piszę z telefonu i może coś umknąć.
ODPOWIEDZ