Kupony allegro

....nie pasujące gdzie indziej...
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Kupony allegro

Post autor: fxxx »

Cześć,

Ktoś ma pomysł na co wydać kupony allegro? Niedługo się kończą :)

Znalazłem to http://allegro.pl/zestaw-wkretakow-wiha ... 72701.html

szukam też dobrego zestawu małych śrubokrętów-koniecznie z PH000. Wiha picofinish jest fajny tylko PH000 występuje osobno

Ewentualnie takie, tylko nie wiem jakiej to jakości (złomu nie ma sensu kupować).

http://allegro.pl/wkretaki-srubokrety-p ... 53268.html

http://allegro.pl/zestaw-do-serwisowani ... 77092.html

Neotools chyba jest dość dobre...?
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Narzędzia NEO są niezłej jakości, więc chyba w nie bym celował.
Jeżeli jednak ten ProsKit jest oryginalny, to też jest ciekawa propozycja (szkoda, że rączka plastikowa).
Jakość będzie podobna jak w przypadku NEO, ale zestaw dużo większy.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Uchwyt to nie problem. Czyli ten proskit to też coś dobrego?
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Niezła jakość za rozsądną cenę.
Mają też fajne patenty jak np. obcążki ze ściągaczem do izolacji (z jednej strony obcążki, a z drugiej ściągacz).
Jest też kilka innych ciekawych rzeczy.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Do dziś do 23.59 znów jest akcja - wystarczy kupić cokolwiek za 1zł poprzez aplikację mobilną by na telefon otrzymać kupon 20 zł ważny 7 dni.
Warunkiem "użycia" kuponu jest dokonanie poprzez aplikację mobilną zakupu za minimum 50 zł.

I tu uwaga, bo nie wszyscy wiedzą - również podpowiedź dla Kolegi @fxxx:

te 50 zł można wydać na zakupy kilku czy nawet kilkunastu przedmiotów od jednego lub kilku sprzedających.
Robi się to tak, ze w aplikacji klika się "kup teraz", zaznacza v by przyznano punkty payback i klika się na "zapłać później".
Kupuje się kolejny przedmiot itd.
Potem przy dowolnym klika się "zapłać" i pojawia się podpowiedź czy chce się zapłacić za inne - wybieramy za które i jak suma osiągnie 50 lub więcej ( za same przedmioty bez kosztów dostawy) to kupon jest automatycznie rozliczany z konta.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Ta aplikacja allegro i kupony to jeden wielki bajzel, najpierw klikam kup teraz-nie dzieje się nic. Potem jeszcze raz i mam dwa kupione-no ale dobra, mam co zrobić z dwoma kompletami śrubokrętów. Próbuję jeszcze raz-kuponu nie ma bo w między czasie zaczął obowiązywać inny regulamin niż 2 dni wcześniej.

Dziś jest kolejny kupon tylko teraz pytanie na co go wydać? Ogólnie sprzęt warsztatowy, ewentualnie narzędzia do dremela.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

"Kup teraz" to jest zakup określonego przedmiotu/ów więc jak 2x klikasz to 2x kupujesz.
Czy kupony sa przyznawane to zależy od aktualnej promocji, w regulaminie pisze, ze mogą być przyznane do 24h.
Ja jeśli mam jakiś większy zakup ( powyżej 50 zł) to robię inaczej, np. tak jak obecnie - kupiłem tani dzwonek do roweru za 1zl, odbiór jako "paczka w ruchu" za 3 i tym sposobem mam brakujący do obowiązkowego wyposażenia roweru dzwonek za 4 zł i przyznany kupon za 20 zł na te właściwe zakupy za >50 zł.
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

fxxx pisze:Potem jeszcze raz i mam dwa kupione-no ale dobra, mam co zrobić z dwoma kompletami śrubokrętów.
Ja tak kupiłem dwa procesory przez tę badziewną aplikację.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Ja już 3 krotnie wykorzystałem kupon (25 września, 4 i 6 października) przy czym nic więcej niż zakupy z wykorzystaniem kuponów przez aplikację mobilną nie robiłem.

(być może raz, miesiące temu coś kupiłem przez aplikację mobilną do testu ale to musiało być na tyle dawno temu, że nie pamiętam)

W regulaminie z kolei info, że kupon można otrzymać tylko jeden raz na akcję i z tego co rozumiem trzeba po każdym wykorzystaniu kuponu mieć jeden zakup bez kuponu za min. 1PLN - a takich zakupów bez kuponu nie miałem.

Regulamin nie jest tu jasny. Aplikacja badziewna. 3*20zł wpadło.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Panowie, mylicie akcje promocyjne.
Kuponów było już co najmniej 5 jak nie 6.
Pierwszy ( lub pierwsze 2) były przyznawane za dowolny zakup , nawet taki za 1 zł, później 3 kolejne można było odebrać "za darmo" logując się tylko w określonym czasie do apki i mając ja uaktualniona , czy na nowo ściągniętą.
Ostatni kupon to znów wymóg kupna najpierw czegokolwiek za min. 1 zł.
Dodam, ze były też kupony dla wybranych rozsyłane przez allegro po 50 zł.
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Co tam ciekawego w okolicy 50zł zakupujecie? Znów akcja jest, znów kupon 20zł i trzeba by go na coś przydatnego wydać...

Ja zanabyłem wrętaki izolowane (krajowej produkcji):
http://allegro.pl/zestaw-wkretaki-izolo ... 43499.html
i jakąś prostą wagę:
http://allegro.pl/waga-jubilerska-precy ... 83100.html

Z fajnych tanich switchy 1GBit (niestety tylko 8 portów):
http://allegro.pl/salon-netgear-gs108ge ... 01417.html
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

arekm pisze:Co tam ciekawego w okolicy 50zł zakupujecie?
Ja zbieram różne drobne rzeczy od 1 sprzedającego najczęściej do roweru - jakaś pompka, dzwonek, linki, końcówki pancerzy, mały kluczyk do szprych bidon itp. itd.

Obecnie trwa (chyba jeszcze) kolejna promocja - tym razem wystarczy się zalogować w apce mobilnej i pobrać kupon 20 zł, ważny do 18.10.2014
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Ważność kuponu to chyba tydzień. Ja dziś wypróbowałem (korzystając z programu Andy, emulatora Androida) i mam datę 19-ego.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

To by się zgadzało, bo ja wczoraj odebrałem swój :)
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Pobrałem sobie kupon, będzie w sam raz, żeby dopłacić do spodni :)
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
ODPOWIEDZ