Latarka z allegro jakieś pomysły?

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Huee
Posty: 56
Rejestracja: sobota 20 gru 2008, 17:44

Latarka z allegro jakieś pomysły?

Post autor: Huee »

Witam zakupiłem mega hiper latarke[jak to napisał sprzedawca]. Więc mam do was takie pytanie co byście w niej zmodyfikowali[żeby lepiej świeciła] Niżej fotki ;]
Zdjęcia robione SE k550i więc jakość nie jest jakaś wielka,ale widać co nie co ;]
Obrazek


Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więc czekam na sugestie pozdrawiam ;] .

EDYTA/// Poprawiłem linki do zdjęć. Na przyszłość kliknij prawym na zdjęciu lub obrazku i Kopiuj adres obrazka. Nie używaj koloru czerwonego jest on zarezerwowany dla osób z załogi generalnie jak na każdym forum!
Ostatnio zmieniony czwartek 22 lip 2010, 23:41 przez Huee, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

Możesz np zrobić z niej coś takiego :
pierwsze primo ;-)

albo
drugie primo ;-)

ale najprościej będzie jak wymienisz diodę na:
SSC P4

a później, reflektor, szybkę, zasilanie, włącznik i wtedy będzie "mega hiper" :twisted:.
Huee
Posty: 56
Rejestracja: sobota 20 gru 2008, 17:44

Post autor: Huee »

Aha, a jak bym wymieniał na diode SSC P4 to jak wygląda jej chłodzenie ? Bardziej się nagrzewa niż a moja mega hiper luxenon[tak było w opisie aukcji :D] I jak będzie z jej zasilaniem trzeba będzie użyc ogniwek i czy szkiełko które miałem wystarczy ?:D

I czy gdzieś w Polsce kupi sie SSC P4? Myślę nad zamówieniem przez Paypal tylko takie pytanie ta dioda kosztuje tylko 5$ darmowa przysylka [ma to free cos tam] tylko jak mi dowala clo itp bo cos o tym czytałem to będę mógł im w ZL placic?

I jak robie przelew z konta Polskiego na Paypal to mam w tytule przelewu napisać ten identyfikator ?:D
Ostatnio zmieniony niedziela 01 mar 2009, 20:38 przez Huee, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Jak chcesz kupować na DXie masz na forum opisane co i jak włącznie z PAYPALem! Użyj opcji szukaj nie zaśmiecaj.
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Huee
Posty: 56
Rejestracja: sobota 20 gru 2008, 17:44

Post autor: Huee »

Lennin czytałem ten wątek nie zaśmiecam tylko wolę się upewnić ;] bo nigdzie tam nie wyczytałem czy jak przyjdzie paczka i będzie do zapłaty jeszcze to czy w zł to wyrażą czy w Dolarach ;/ i nie wiem gdzie ten identyfikator wpisać szukałem w opcji szukaj po postach,ale nie wiem[wg mnie w tytule przelewu ;]]
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Tak na marginesie..moglbys postarac sie z tymi zdjeciami...
Ja rowniez mam K550i i jednak "troche" lepsze zdjecia mozna robic tym telefonem.
Pozdrawiam
DNF
jaybee
Posty: 59
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jaybee »

Huee pisze: bo nigdzie tam nie wyczytałem czy jak przyjdzie paczka i będzie do zapłaty jeszcze to czy w zł to wyrażą czy w Dolarach ;/
Skad Ci przyszlo do glowy, ze paczka z zagranicy jest za pobraniem i to jeszcze w walucie obcej? Zamawianie w Dxie, KAI i innych polega na przedplacie.
J.B.TANSTAAFL
Huee
Posty: 56
Rejestracja: sobota 20 gru 2008, 17:44

Post autor: Huee »

Chodzi mi o cło nie o pobranie ;] a cło będzie w złotych chyba ;] . Dobra jutro spróbuje zrobić lepsze fotki;]
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Trzeba mieć sporego pecha, aby zapłacić cło przy zakupach z DX czy KAI. Możesz pominąć tą opłatę w swoich założeniach cenowych. :wink:
Huee
Posty: 56
Rejestracja: sobota 20 gru 2008, 17:44

Post autor: Huee »

Aha tak chce kupić tą SSC P4 na DX ,ale nie wiem jaki draiverek wziąść .Jak macie jakieś pomysły to piszcie i najlepiej dawajcie linki na DX[do kupienia tych rzeczy:d]

EDIT:

To tak kupuję to http://www.allegro.pl/item569315298_led ... 6500k.html

Tylko driverek jaki do tego wziąć ?:D
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

A w ogóle wejdzie tam driwer? Ja mam latarką w takiej obudowie i musiałem ją sporo przerabiać żeby wsadzić tam driver. Jeżeli nie chcesz w niej trybów to zawsze może wsadzić tam rezystor :-).
Huee
Posty: 56
Rejestracja: sobota 20 gru 2008, 17:44

Post autor: Huee »

Oooo to by mi najbardziej pasawało Steff[rozwaliłem ją nie chcący urwałem kabel :d ]

To tak jeśli masz podobną obudowę to kupowałeś zapewne coś z DX możesz mi wysłać linki do tego ?;]
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

Kupowałem na allegro, standardowo była 9 diodowa, a ja wsadziłem do jednej ssc p4 a do drugiej cree q5.
Huee
Posty: 56
Rejestracja: sobota 20 gru 2008, 17:44

Post autor: Huee »

Oki oki SSC P4 kupie na dx bo na allegro nie ma ;/,a radiatorek to kupowałeś też na allegro? Jak tak podaj nick gościa :D .
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

Ja tylko kupiłem pasek z blachy mosiężnej z której wystrugałem miejsce na diodę zapewniając jej odpowiednie chłodzenie. Jak wyobrażasz sobie radiator do tej latarki, bo ja raczej słabo ;-).
ODPOWIEDZ