zrzuta na serwer

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

belushi pisze:Najprostsze rozwiązania są najlepsze co właśnie pokazał ten wątek.
I powiem tylko "a nie mówiłem" ;)
Bez długopisów, kubeczków, smyczek, naklejeczek i się udało :)

B
co nie zdążył również
Za nadwyzke zrobcie smycze i bedzie np. konkurs na i wygrany dostaje smycz.Tak dla przyjemnosci :) Np konkurs foto ...

Oczywiscie trzeba bylo oglaszac zbiorke jak wiekszoac jest poza domem... ;)
ILPT
Awatar użytkownika
lord_craven
Posty: 415
Rejestracja: środa 27 lut 2013, 12:32
Lokalizacja: Leżajsk

Post autor: lord_craven »

Nosz kuurrrrrr...czak pieczony. Akurat wtedy jak cały dzień po za domem, pracą i forum.

Nie bawię się tak :P
Mactroniki: HLS-K1 mod by ElSor, EPIC HLS-NL3, BPM-2SL Walle.
SF L2P mod by Greg i FandyFire UV-S5 mod by Dariusz70
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

skaktus - zorganizuj zbiórkę na gadżety - może nie z takim zainteresowaniem ale jest szansa że uzbiera się odpowiednia sumka.
Ja np chętnie dołożę na serwer domenę, itp, wynagrodzenia dla założyciela nawet itp - natomiast gdyby te pieniądze miały zostać przeznaczone na smyczki które dla mnie przedstawiają wartość ujemna to co najmniej bym był niezadowolony.
PS. Natomiast latarka forumowa jak na BLF - jak najbardziej byłbym zainteresowany :)
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

ww296 pisze:skaktus - zorganizuj zbiórkę na gadżety - może nie z takim zainteresowaniem ale jest szansa że uzbiera się odpowiednia sumka.
Ja np chętnie dołożę na serwer domenę, itp, wynagrodzenia dla założyciela nawet itp - natomiast gdyby te pieniądze miały zostać przeznaczone na smyczki które dla mnie przedstawiają wartość ujemna to co najmniej bym był niezadowolony.
PS. Natomiast latarka forumowa jak na BLF - jak najbardziej byłbym zainteresowany :)
Nadwyżkę zawsze można przeznaczyć na jakieś pierdołki.

Szkoda że tak się wzbraniacie przed takimi rzeczami, jednak na innych forach to działa i daje dużo radochy. Konkursy przeróżne, często fotograficzne :)

Administracja sama zdecyduje co zrobi z nadwyżką, czy zamrozi na przyszły rok czy na coś przeznaczy.
ILPT
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Czekolada dla ElSora !!! ;)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

maciex93 pisze:Czekolada dla ElSora !! ! ;)
:o
Nie żebym wybrzydzał ale wolę jakiś wyjazd all-inclusive :mrgreen:
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

nawet pudełko dla Elsora i innych zaangażowanych :)
a przed gadżetami się nie wzbraniamy - po prostu nie warto mieszać serwera i domeny do smyczy i innych. Jeszcze raz powtórzę - zorganizuj - w innym temacie - jak będą zainteresowani, uzbiera się dużo kasy i smyczami można obwiesić choinki nawet ;)
woytazo
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 11:31
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: woytazo »

Nie doczytałem a też jestem gotów wesprzeć 50, jakby co to proszę o info na PW.
Odpowiadając na PW kliknij "Cytuj".
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

ElSor pisze:
maciex93 pisze:Czekolada dla ElSora !! ! ;)
:o
Nie żebym wybrzydzał ale wolę jakiś wyjazd all-inclusive :mrgreen:
Wyjazd? A kto wtedy będzie czuwał nad forum? W żadnym wypadku wyjazd! :wink: Prędzej kilo pistacji :wink:

BTW. Tak z ciekawości chciałem sobie wypróbować ten darmowy certyfikat i się okazało, żeby podpiąć cert do hostingu w Unixstorm, to trzeba jeszcze płacić 123zł/rok za stałe IP ;)

Fajnie by było, gdyby chociaż logowanie do światełek było szyfrowane, choć nie wiem jak to zrobić, żeby tylko szyfrowanie, chyba, że szyfrowanie całego ruchu to nie jest jakieś obciążenie dla serwera. Albo wybór, niektóre serwisy tak mają/miały, że domyślnie bez szyfrowania, ale można sobie kliknąć i mieć po HTTPS.

Dobra, to takie marzenie małe, do którego finansowo chętnie bym się dołożył, gdyby były osobo*godziny mogące to uruchomić w przyszłości (nie pali się ;) ).

To jak już przy okazji, to z płatnych certyfikatów (bo ten darmowy, to co roku trzeba nowe konto zakładać i nowy generować, bo odnowienie jest już płatne (gdzieś tak czytałem)) to Comodo Positive SSL jest tani, nawet przez polskiego reselera: https://www.hekko.pl/certyfikaty_ssl.html 25zł/rok. Gdzieś w jakimś bałkańskim serwisie widziałem za $6,95 chyba, ale to już dużej różnicy nie robi.

Pozdrawiam, marmez
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

@marmez: pisz do ich supportu kiedy zaczną wspierać SNI [1] na swoich serwerach bo chcesz skorzystać z SSLa bez potrzeby używania osobnego IP.

Za rok to nie trzeba będzie w ogóle płacić za certyfikaty - https://letsencrypt.org/

1. http://en.wikipedia.org/wiki/Server_Name_Indication
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Ech i ja się spóźniłem, więc już teraz zajmuję kolejkę do następnej zrzuty.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Panowie, zrzuta była ogłaszana na KONKRETNY cel i na taki te pieniądze będą przeznaczone. Jak ma ktoś ochotę pociągnąć temat smyczek czy innych latareczek, kubeczków, super, ale proszę założyć osobny wątek :)
Aktualnie Elsor sprawdza obciążenie jakie generujemy, żeby mieć pewność, że wybrany hosting i pakiet są dobre.
Osobiście nie jestem teraz w stanie zająć się żadnymi modyfikacjami, ledwo na forum mogę zajrzeć, jak Elsor czegoś nie zrobi to proszę czekać na wszelkie modyfikacje. Ja na życie zarabiam naprawą elektroniki przemysłowej i dłubaniem w automatyce, a teraz pod koniec roku firmy na szybko pieniądze chcą inwestować . Większość dnia spędzam w jakiejś piwnicy czy innej stacji ciepłowniczej dłubiąc przy szafach automatyki...
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Wpłacone :)
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Calineczka pisze:a teraz pod koniec roku firmy .........
Kurcze, z czymś mi się kojarzy taki stan. Już wiem z bólem pleców i drżeniem rąk, tak to jest chyba to :|
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 281
Rejestracja: środa 30 mar 2011, 09:18
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Joachim »

Witam.
U mnie też właśnie zaczął się sezon intensywnej pracy, i wczoraj mnie nie było na forum.
Mam nadzieję, że zdążę załapać się przy następnej zbiórce.
Pozdrawiam.

Convoy S2 i C8 ster. ElSor
Convoy S2+ XP-E2 RED mod smokuxx1987
XinTD X3 mod Maciex93, ster. ElSor v.2 3,55A
UltraFire C8,mod Dariusz70
TrustFire X6, 9A
Trajka Dekers 1kW, 2x20Ah

ODPOWIEDZ