Wybór lampki rowerowej

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
karol12_124
Posty: 5
Rejestracja: środa 09 lip 2014, 22:42
Lokalizacja: Opoczno

Wybór lampki rowerowej

Post autor: karol12_124 »

Witam!
Znalazłem się na tym forum przy okazji szukania przedniej lampki na rower. Poszukuje lampki z przeznaczeniem głównie rowerowym, rzadziej do codziennego użytku. Po przeczytaniu kilku tematów trafiłem w sklepiku na convoye s2 i s2+ od pana Dariusza i tutaj kieruje pytanie, którą wersję tej latarki wybrać/z jaką optyką/moc itd.? Kompletnie się na tym nie znam, poprzednia lampka to był jakiś ""ZOOM CREE2000" - przerobiłem ją na ogniwo 18650 i zostało mi po niej właśnie ogniwo i ładowarka(po upadku latarka po prostu pękła na środku :) ), z tyłu mam WALLE-go. Jeżdżę głównie po asfalcie jeśli to ważne . Z góry dziękuję za naprowadzenie na odpowiednią lampkę i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Jeśli szukasz typowo pod kątem roweru szosowego, to moc nie jest tak ważna jak rozkład światła. Polecam kolimator z wiązką owalną, a moc hmmm.. jak największa :) , Napisz do Darka, on Ci wyjaśni co i jak i pomoże wybrać dobrze.
Ostatnio zmieniony środa 29 kwie 2015, 17:37 przez Zbychur, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Solarstorm X2 + dwie różne optyki i będziesz pan zadowolony.
ILPT
ODPOWIEDZ