Dyskusja o starterach telefonicznych

....nie pasujące gdzie indziej...
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

... inmedio ma za 9zł z redbullem to samo?
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

Jak z puszka to jest taki sam starter.
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

To działa 100dni LTE a były takie na 150dni ale już wycofali je ze sprzedaży ale czasami ktoś sprzedaję :)
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

Moze jaśniej... ?

Konto jest ważne 100 dni po zasileniu 50zł a LTE jest w pakietach na 30 dni za darmo. Po 30 dniach aktywuje sie ponownie itd. Konto musi być ważne na polaczenia wychodzące i mieć min 30zł. Po to dałem regulamin żeby nie było niedomówień.
LTE jest bez limitu i bez opłat.
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Jest limit = 100gb a musisz mieć aktywne 3g ;)
Sam to używam ;)
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

hehe to chyba sam nie wiesz co używasz.

Proszę admina o przeniesienie tej bezsensownej dyskusji, bo w mojej ocenie wprowadza pt zainteresowanych w błąd. Podaję link do regulaminu "promocji" gdzie jest wszystko opisane a kolega maro21 podaje nieprawdziwe informacje.

W regulaminie jest jasno napisane że po 100GB mogą obniżyć prędkość a nie zablokować:

Kod: Zaznacz cały

Operator zastrzega sobie prawo do obniżenia prędkości transmisji danych danemu Użytkownikowi po przekroczeniu przez niego 100 GB transmisji danych w technologii LTE. W takim przypadku do końca okresu w którym usługa jest aktywna, Użytkownik będzie miał możliwość pobierania i wysyłania danych w technologii LTE z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach technicznych, jednakże nie większą niż 2 Mb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych pobieranych, oraz nie więcej niż 384 kb/s ( górna granica prędkości) w przypadku danych wysyłanych pod warunkiem, że nie spadła prędkość transmisji danych w związku z wykorzystaniem limitu transmisji danych z pakietów dostępnych w ramach Ofert Red Bull MOBILE na kartę, Ofert Red Bull MOBILE na kartę (edycja specjalna), Red Bull MOBILE na kartę II. Zastrzeżenie to dotyczy wyłącznie sytuacji, w której wyjątkowo intensywne korzystanie z transmisji danych w godzinach największego obciążenia Sieci Telekomunikacyjnej może w istotny sposób wpływać na pogorszanie jakości połączeń transmisji danych dla pozostałych użytkowników Sieci Telekomunikacyjnej. 
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Dyskusja jest jedynie na przedstawieniu faktu z 2go postu :)
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

Spoko, jesli u Ciebie są te startery w kiosku to ciekawe czemu na Allegro osiągają ceny nawet 2x wyższe niż nominał... I jaki związek z ich dostępnością w twoim kiosku ma podawanie nieprawdziwych szczegółów promocji?
Jesteś w stanie napisać rzeczową odpowiedź czy tylko chcesz zaistnieć na Forum?
robal82
Posty: 16
Rejestracja: sobota 28 lis 2009, 18:11
Lokalizacja: gród kaganek

Post autor: robal82 »

kiedyś była taryfa w której doładowanie za 50 zł przedłużało ważność konta o 150 dni (i na allegro chyba nadal występują takie startery w dużo wyższej cenie),
ta w której zapewne jest ten starter pozwala przedłużyć na 100 dni, zamiast się irytować polecam lekturę
http://jdtech.pl/2014/03/alternatywy-dl ... obile.html

sam używam od dawna, fajna sprawa
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Wydzieliłem za sklepiku.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
ProLight
Posty: 1142
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 01:16
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: ProLight »

Panowie, znajoma w żabce miała jeszcze na zapleczu taki starter z przeterminowanym napojem, więc go sobie przytuliłem.

Więc co teraz? Muszę doładować konto za 30zł i aktywować LTE? Będę je miał przez? a później, ten drugi kod i dalej mam LTE za free?
Ostatnio zmieniony środa 06 sty 2016, 16:29 przez ProLight, łącznie zmieniany 1 raz.
Główny spammer tego Forum ;)
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Lepiej za 50zł załadować.
Ja kupiłem właśnie taki zestaw z napojem na stacji benzynowej i przedłużyło mi o 100 dni ważność konta a powinno o 150.
Zgłoszenie wysłałem już do Playa i czekam na rozstrzygnięcie. Co gorsze, ponoć mam "RBM na kartę 5" zamiast RBM na kartę 9 ... nie wiem, co za bałagan mają ale nie odpuszczę im tych 50 dni.

http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... 072015.pdf
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

Nie ma to ja znajoma w żabce :-)

Ładujesz 50 PLN co 3 miesiące - to przedłuża aktywność rozmów wychodzących. Musisz mieć, by karta działała. Nawet jak nic z nią nie robisz.

Jak masz co najmniej 30 PLN na koncie to aktywujesz pakiet 100 GB LTE - aktywny 30 dni. Po 30 reaktywujesz.

Najwygodniej zarejestrować kartę w Play24 i przedłużać na ich stronach. Do tego będzie podgląd transferu etc. Można też ustawić inny numer na SMSy informacyjne.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Panowie a jakiś router z ethernetem i WiFi do tego redbulla w normalnych pieniądzach? Najlepiej z zewnetrzna anteną, bo chyba nie mam lte na najbliższym BTS.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

ElSor,
Bo masz starter RBM II (konkretnie RBM5, (startery RBM I - czyli RBM7- są praktycznie nie do dostania).
Dla RBM II 50 zł przedłuża o 100 dni - http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... 072015.pdf
ODPOWIEDZ