Lg hg 2 z aliexpress liitokala a oryginały.

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Timmy
Posty: 125
Rejestracja: niedziela 25 kwie 2010, 16:13
Lokalizacja: Polska

Lg hg 2 z aliexpress liitokala a oryginały.

Post autor: Timmy »

Witam. Używam LG HG 2 z polskiej dystrybucji. Kupione za 30 zł za sztukę. Znalazłem jednak tańszą alternatywę, a są to ogniwa Liitokala 18650 30A LGHG2. Z jednej strony Liitokala robi dobre ładowarki. Czy to bezpieczne, aby używać ich ogniw, które kosztują jedynie 10 zł, w epapierosie? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Liitokala nie produkuje ogniw, to są ogniwa innych marek ubrane w koszulki z logo Lii.
Podejrzewam że porównujesz cenę ogniwa z Chin do ceny w kraju, tak się nie da.
Timmy
Posty: 125
Rejestracja: niedziela 25 kwie 2010, 16:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: Timmy »

Dziubek pisze:Liitokala nie produkuje ogniw, to są ogniwa innych marek ubrane w koszulki z logo Lii.
Podejrzewam że porównujesz cenę ogniwa z Chin do ceny w kraju, tak się nie da.
Czyli mogę normalne ich używać i się nie bać? Dzięki. :)
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Mam kilka Lii, ale używam w latarkach. Nie wiem jak w epapierosie w praktyce to będzie, ale nie sądzę aby był problem. Zawsze możesz sobie kupić 1 sztukę na test. Uogólniając nie ma co się martwić aż tak, Lii to nie ultrafire czy bajlong ;) Jak chcesz, zawsze możesz poczekać i może trafisz na odpowiedź osoby która ma ten model ogniwa i używa go przy wyższych prądach.
Awatar użytkownika
darek_b
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2017, 21:08
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: darek_b »

Do latarek ale również do epapierosów, laserów czy maszynki do włosów używam od lat nowych markowych ogniw zdemontowanych od pakietów rowerowych ze sklepu Nexun po 8-9 zł za sztukę.
Tak więc nie ma się czego bać tylko brać.

Zakładam że do wapowania używasz elektronicznych boxów a nie w pełni manualne bez elektroniki ( tu muszą być ogniwa wysoko prądowe z zabezpieczeniem)
HaikeLite MT03 II Devourer, Convoy S11[3000K], Skilhunt H03, Olight M20, Ultrafire S12 XML-T6, Nitecore TIP, Convoy S2+UV i kilka laserów 10-100 mW [green, purple]
ODPOWIEDZ