Opinie sklepu Zemot

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
marcelii94
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 mar 2019, 11:26
Lokalizacja: Warszawa

Opinie sklepu Zemot

Post autor: marcelii94 »

Witam wszystkich forumowiczów,
Jak w temacie zależy mi na informacjach dotyczących zakupów w sklepie zemot.com.pl Mają sporą ofertę lamp ledowy dla maszyn rolniczych wszystko od halogeny do ciągnika do światła do przyczepki
Chcę zamówić lampy ledowe na dach mojego zetora a nigdy nie słyszałem o tej firmie wiec nie chce kupic kota w worku :neutral:
Ostatnio zmieniony wtorek 19 mar 2019, 14:46 przez marcelii94, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Ktoś ewidentnie nie ogarnia programów do pozycjonowania i synonimów w tekscie :neutral:
marcelii94
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 mar 2019, 11:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: marcelii94 »

Nie rozumiem ....????
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

marcelii94 pisze:Nie rozumiem ....????
Pierwszy post i od razu link do sklepu. Rodzi się podejrzenie, że to spam.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Oj tak koledzy, spokojnie :) Może po prostu szczere pytanie a nie próba reklamowania sklepu... Zna ktoś tę firmę? Podpowie coś pytającemu? Bo ja osobiście nigdy w tym sklepie nie kupowałem ani nie znam produktów tej firmy.
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Kolego marcelii94. Zdanie nie ma ładu, ani składu. Zawiera literówki. Umieszczone w jest w dziale recenzji latarek, czyli kompletnie nie w tym miejscu co trzeba. Dodatkowo ten anchor.
Chyba się niepotrzebnie czepiam :|
marcelii94
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 mar 2019, 11:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: marcelii94 »

Myślałem że dział latarek też obejmuje wszystkie podobne mu (czyt. Lampy i inne światełka) nie znalazłem tematu "lampy do ciągnika" wiec napisałem tutaj. Za błedy stylistyczne i ortograficzne przepraszam.
Ostatnio zmieniony środa 20 mar 2019, 18:42 przez marcelii94, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ