Klon C8 Litwod oraz 502b

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
galad
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2009, 22:07
Lokalizacja: Katowice

Klon C8 Litwod oraz 502b

Post autor: galad »

No i przyszedł mój klon C8 oraz 502b :D Wykonanie latarek ok, ale C8 jest lżejsza niż 502b. Odbłyśnik w C8 plastikowy, w drugiej metalowy, szkiełko jest w obu szklane. Latarki pomimo takich samych sterowników świecą inaczej, diody niby XML-T6 a jednak się różnią. Barwa światła w w obu latarkach się jest inna C8 ma cieplejsza barwę, ale za to świeci słabiej od 502b. Rozkład światła zbliżony, ale C8 ma mniejszy spot i powinna świecić dalej i to robi. Jednak bardziej uniwersalna jest 502b nadaje się i do wnętrz, oraz na zewnątrz na otwarty teren. C8 jest to typowy szperacz z wąską wiązką światła choć dużo lepszy nie jest w zasięgu niż 502b, pewnie to wina diody. Tak się prezentują latarki, C8 kosztowała niecałe 18zł, natomiast 502b coś ok 22zł. Nie mam porównania C8 do oryginału, ale pewnie jest pomiędzy nimi przepaść.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kilka zdjęć porównujących latarki, kolor ściany fioletowy, zdjęcia robione z tych samych odległości, aparat w tym samym miejscu.
1 Latarki blisko ściany
-C8
Obrazek
-502b
Obrazek
2 Latarki dalsza odległość
-C8
Obrazek
-502b
Obrazek

Czy któraś jest lepsza, ciężko stwierdzić, ale o wiele chętniej nosze ze sobą 502b.[/quote]
Awatar użytkownika
Papier79
Posty: 125
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 11:24
Lokalizacja: Strzelin

Post autor: Papier79 »

Aż szkoda pieniążków na to było... Dziura pod diodą, i reszta mankamentów, nie wspominając o tym ogniwie, jedno zero trzeba odjąć aby się do właściwej pojemności zbliżyć. :)
galad
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2009, 22:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: galad »

Ogniwo to dla żartu jest na fotografii, mam ogniwa o normalnych pojemnościach. Ogniwo że zdjęcia ma ok 150 mAh! Jak się skończy to całe zamieszanie z wirusem to zamawiam z Chin nową diodę do C8 i doprowadzę latarkę do stanu takiego jakiego oczekuję. 502b zostaje bez modów bo w obecnej specyfikacji jest dla mnie ok.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Nie wiem po co chcesz czekać, pewnie jeszcze trochę na tym zleci. Ten wirus nie jest przeniesie się na Ciebie przez paczki. Z tego co czytałem to nosicielem musi być żywy organizm.
galad
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2009, 22:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: galad »

Wirus poza organizmem nosiciela, może przetrwać ok 4 godzin. Jednak na obecna chwilę, wszelkie dostawy z Chin są wstrzymane. Więc co mi z tego jak zamówię sobie towar, a on będzie do mnie szedł nie wiadomo jak długo.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

E tam, przesyłki normalnie docierają. Fakt, nadania bywają późniejsze, ale ogólnie jest ok. Tylko niektórzy sprzedający z Ali nic nie wysyłają, ale nie wiem od czego to zależy.
Awatar użytkownika
Sosenia
Posty: 426
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 14:38
Lokalizacja: ZG

Post autor: Sosenia »

Ja także nie potwierdzam. Moja Żona odkryła kanał importowy na Aliexpress i jak dotąd nie ma tygodnia, żeby paczka nie przyszła :)
S2+: XM-L2 U2-1B 2.1A || XM-L2 T6-4C 2.1A || (MOD) XP-E2 Red 1.4A || 365nm Nichia UV
S2 XP-L HI 2.8A || BLF Q8 || Skilhunt H03 NW || Astrolux C8 XP-L HI 3B || KDLITKER C8.2 XHP35 HI NW || L6 XHP70 N2-3A || L2 XP-L HI V2-1A
ODPOWIEDZ