Moje latarki

...czyli nasze światełka okiem obiektywu... Tu chwalimy się naszymi latareczkami i wszystkim innym , co rozświetla nasze życie ;-)
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Moje latarki

Post autor: midi »

Witam, z braku czasu pokazuję coraz mniej moich latarek, a robię ich coraz więcej, tak wiec w tym temacie będę pokazywał od czasu do czasu co nowego u mnie powstało.
Dziś dwa czerwonookie demony, refy od A9.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
LightLover
Posty: 267
Rejestracja: sobota 16 maja 2009, 19:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LightLover »

Cudne 'latareczki'.
Heh, żadna nowość... wszystkie Twoje dzieła coś w sobie mają :)

Powiedz tylko jak z zasilaniem i co za diodki tam siedzą.
Mi to wygląda na 3*D, a diody to jakiś bardzo ciepły tint (7B) albo zwykłe czerwone XR-E.. :roll:

Mylę się?
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

E mnie sie wydaje ze to zwykłe Q5 lub R2 zimne tylko szybka poliwęglanowa powlekana na czerwono ;)
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

He he, Lennin się zna :wink: , to Q5 i szybka poliwęglan z czerwoną powłoką, zasilanie 1x18650 , długość to coś koło 13,5cm.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 249
Rejestracja: środa 17 cze 2009, 16:14
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darek »

A mnie się podoba tło.Oczywiście o latarkach nie wspomne. :)
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Tego tła to ja mam w garażu 7 worków 120l i nie ma czasu tego wywieść :roll: .
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

śliczniutkie :mrgreen:
Chyba mam ich siostrzyczkę na półce :mrgreen: , normalnie ten sam Ojciec jak nic :wink:
Cool Breeze

Re: Moje latarki

Post autor: Cool Breeze »

:o
rewelacyjne!
ODPOWIEDZ