Romisen R-1A01

...czyli nasze światełka okiem obiektywu... Tu chwalimy się naszymi latareczkami i wszystkim innym , co rozświetla nasze życie ;-)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Romisen R-1A01

Post autor: Calineczka »

Hej;-)
Po macaniu pierwszego Romisena, mile zaskoczony jakością stwierdziłem,że trzeba sprawdzić kolejny ich model, wybór padł na coś do kluczy bo mój Led_lenser jakoś za bardzo ma tendencję do samodzielnego włączania się...
Przyszło z Dealextreme zaskakująco szybko, jakość-zaskakująco dobra jak na 11$.
Pomierzyłem prąd na wyjętym z ładowarki Pentagramie AAA, nowym, i lekko mnie zemdliło.
Jeden jedynu tryn, HIGH(?) to 1,7A z naładowanego akkuska.
Koszmar.
Nie udało mi się łatwo dostać do driverka, głowiczka mocno skręcona, porobiłem więc fotki, zamieszczam, a zaraz pójdę użyć czegoś brutalniejszego bo ten driver woła o pomstę do nieba... :mrgreen:
Zapraszam do galerii:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

p.s. będa chętni to wieczorkiem jakieś beamshoty zrobię ...w środku chyba jakis luksełon siedzi :mrgreen:
I driver nawinięty pewnie na zapałce drutem kolczastym :shock: (co może żreć tyle prądu?)
Ostatnio zmieniony sobota 09 lut 2008, 17:00 przez Calineczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

no ciekawa lampka, ale troszkę odbiega od Większego Brata- mniejsze możliwości, a te drivery, no cóż - coś trzeba spie...ć w całości.
To jest najsłabsze w tych lampkach- power idzie nie wiadomo gdzie
ODPOWIEDZ