Zakupy w cutter.com.au

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Zakupy w cutter.com.au

Post autor: clorox »

Ktoś może kupował coś za wielką wodą? Jakieś informacje dotyczące rodzaju wysyłki, czasu doręczenia, itp? Widziałem tam ciepłe Q4 5C i chciałem sobie trochę zamówić, ale nie wiem czy nie strzelę sobie samobója.
clorox
dankoh
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 23 gru 2007, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: dankoh »

Kupowałem tylko 2 razy. Bez żadnych problemów. Ale to tylko 2 razy...
czarny_kruk

Post autor: czarny_kruk »

W ciagu ostatnich dwoch lat skladalem u nich cztery razy zamowienie. Niestety sporo towaru nie maja na stanie (wystawiaja w sklepie na dlugo zanim do nich dotrze) i dlugo czeka sie na realizacje zamowienia. Dwa razy po przeszlo 2miesiacach oczekiwania na zmiane statusu anulowalem zamowienie i walczylem o zwrot kasy (zwrocona po ok. 10 dniach od requesta, ale na przeliczeniach kursowych sporo stracilem). Dwa zamowienia w 2009 (na diody XPE akurat) zrealizowane w odpowiednio 24 i 27dni (z czego przesylka ok. 9-10dni) - dla mnie to lekko dlugo. Niestety nie jestem wyjatkiem. Komentarze i frustracje userow CPF co do cuttera od lat jak sprawdzilem podobne. Droga rejestrowana przesylka, chociaz teraz widze ze przesylka zwyklym listem jest bezplatna dla zamowien ponad 100$.
Z pozytowow: w detalu maja zawsze pierwsi swiezynki od Cree, ktorych sa oficjalnym dystrybutorem. Niestety ja w listopadzie'09 (ost zamowienie) sie lekko nacialem. Zamowilem diody barwy WH (i tak przyszly oznaczone), po sprawdzeniu (na oko byly zbyt chlodne) - kolorymetr wskazal ze to na 100% tint WG (srodek regionu barwowego WG).
Awatar użytkownika
toms_
Posty: 281
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 10:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: toms_ »

Też kilka razy tam zamawiałem i też kilka razy machnęli się z odcieniem. Raz reklamowałem, uznali reklamację i przysłali już właściwie barwy. Potem już dałem sobie spokój z reklamacjami...
Co do realizacji zamówień i czasu dostawy zastrzeżeń nie mam, ale pomyłki w wysyłaniu "odpowiedniej" specyfikacji to im się czasem niestety zdarzają.
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clorox »

Podziękował, zapunktował :wink:

Chyba sobie odpuszczę w takim razie, bo widziałem, że Ledim sprzedaje na alle Q3 5A.

Zawsze to szybciej i z pewnego źródła.
clorox
ODPOWIEDZ