Czy warto kupić latarkę SR90 za 1300zł

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
elmer-83
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 lut 2010, 18:16
Lokalizacja: Polska

Czy warto kupić latarkę SR90 za 1300zł

Post autor: elmer-83 »

Witam
Panów :)
Znalazłem latarkę SR90 za 1300zł i zastanawiam się nad jej kupnem:) jak są chętni na zakup to zapraszam:) Jak sądzicie opłaca się za taką kase ??
Ostatnio zmieniony wtorek 13 kwie 2010, 11:43 przez elmer-83, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

jakbyś podał markę i model, albo link ułatwiłoby to nam sprawę :)

dobrze przynajmniej zobaczyc jak to wyglada wtedy można chociażby w przybliżeniu wnioskować o zasięgu... a gdyby okazało się że to coś bardzej znanej firmy mozna poszukać recenzji za granicą :)

ps. Czy to nie przypadkiem Olight ?

pps. Co do tego czy jest to zakup opłacalny... to zależy do czego będziesz ją wykorzystywał :) zeby wiedzieć jak duże przestrzenie chcesz oświetlać (np do patrolowwania stawów rybnych opłaca się :P pod warunkiem że to solidny produkt)
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Miałem tą (o ile jeszcze można tak powiedzieć) latarkę w swoich rękach, chwilę się bawiłem i powiem jedno.... WIELKIE to jest :mrgreen: Ładnie wykonana, sterowanie dosyć przemyślane ale gabarytowo za wielka. Jedyne sensowne zastosowanie dla niej jakie widzę to praca w służbach ratunkowych, patrolowanie rozległych obszarów nocą (stawy hodowlane, ochrona mienia). To wielkie cuś :wink: miałem okazję pomacać u Mar3 i zdaje się na torch.pl umieszczał reckę.
Sometimes darkness can show you the light
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Hmm..rowniez macalem ta lampke i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to krzywo spasowana dioda..taka cena, a taki bubel.
Moim zdaniem nie warto!
Pozdrawiam
DNF
Piotrek K.
Posty: 602
Rejestracja: wtorek 29 lip 2008, 02:49
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Piotrek K. »

Recenzja: http://www.torch.pl/forum/index.php/topic,57416.0.html
I jeszcze trochę więcej: http://www.torch.pl/forum/index.php/top ... #msg220278
elmer-83 pisze:Jak sądzicie opłaca się za taką kase ??
Ja bym chyba wolał jakiegoś HIDa sobie złożyć (za taką kasę to by pewnie na 3 sztuki starczyło ;) ) i do tego jakąś inną mniejszą latarkę do kieszeni jako uzupełnienie HIDa.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
elmer-83
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 lut 2010, 18:16
Lokalizacja: Polska

Post autor: elmer-83 »

Dzięki za recenzje i opinie. Liczyłem sobie koszt zrobienia takiej latarki i cena nie różniła się aż tak wiele:/ A czy elektronika jest zalana czy można się do niej dostać??
Greg podzielił się schematem i robie swoją latarkę która będzie dużo mniejsza:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

niedługo dodam porównanie jak świeci GregMag oraz SR90 (robilismy foty wczoraj/dzisiaj)
ODPOWIEDZ