Jaka LATARKA do 250zł o szerokim kącie swiecenia

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
sylwestreczek
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 11 maja 2008, 14:26

Jaka LATARKA do 250zł o szerokim kącie swiecenia

Post autor: sylwestreczek »

Jak w temacie, jest dużo takich pytań ale ja szukam latarki do 250zł, pracuję w ochronie więc potrzebuję latarkę która zasięg powinna mieć do około 100metrów (ostry promien), ważne jest też aby miała szeroki kąt świecenia abym widział dobrze otoczenie dookoła siebie (okolo odleglosc 20metrow) a nie tylko ostry promień z przodu. Latarek jest taki wybór i sie tyle naczytałem że naprawde nie wiem co jest dobre, może jakaś bocialatarka, ważny jest czas świecania, było by dobrze żeby poświecila ze 40min.

Proszę o pomoc i mam nadzieje ze na dziesięć odpowiedzi nie bedzie ze kazdy poleca inną

musi miec cene do 250zl
zasieg do 100metrow (chodzi o sam ostry promien)
duzy kat swiecenia do odleglosci okolo 20metrow zeby bylo jasno
wielkosc taka do dloni i kieszeni
i dobre swiatło jasne

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Ciężko bedzie Ci coś wybrać. Napewno reflektor SMO skoro ma ładnie boki doświetlać, nie za duzy reflektor żeby sie jakoś zmieściła w kieszeni. Z zasiegiem do 100 metrów jeszcze wiekszy. Co rozumiesz pod tym pojeciem? Dle jednego to bedie swiatło widoczne na 100m drugi chce czytać reklamy przy takiej odległości :|

1. Wielkośc do kieszeni?
2. Opisz dokładniej co znaczy do 100metrów.
3. Jakie zasilanie? Akumulatorki masz jakieś? Kupujesz razem z latarką i miescimy sie w 250zł?
4. Masz możliwość kupienia za granicą polski w sklepach ala DX?
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
sylwestreczek
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 11 maja 2008, 14:26

Post autor: sylwestreczek »

Wielkościowo to zeby cos było jak bocialatarka, jężeli chodzi o jakie zasilanie to nieważne, a odległość do 100metrów, to minimum jakie bym chciał czyli żebywąski strumień skupionego światła sięgał na conajmniej 100metrów żebym w tej odległości widział 100metrów dalej dość dobrze oświetlony punkt, a ten szeroki kąt to jak będę chodził to żeby w odległości około 20-metrów widział otoczenie tgroche po bokach, żeby mnie ktoś z boku nie zaszedł, a najlepiej to żeby kąt rzytowania światła był regulowany zebym se ustawial czy wlasnie chce daleko czy duzy kąt

dokladniej mowiac to potrzebuje latarke o takim świetle jak jest fotka na naszym forum na górze po lewej zdjecie tej latarki z napisem swiatelka.pl czyli srodkowy promien do 100metrow okolo i dobry szeroki kat swiatla na okolo min. 20metrow, tak jak na tej fotce na gorze po lewej
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

Witam
w ochronie i w policji bardzo popularme sa Mactronic lub MagLite troche przerobione.
Dobry był by dla Ciebie MagLite 4D w miare duza fajnalatara w razie czego mozna walnąć w łeb, chyba ze szukasz malutkiej latareczki ale cos na styl 4D bedzie chyba lepsze,
Sam pracuje w ochronie i własnie takiej latary używam z Power led.
Powiedz jeszcze czy potrafisz lutowac czy sam sobie zmodujesz latareczke.

Pozdrawiam.

Edyta:

To moze popros Bociana zeby sprawdzil czy Jego cudo Romi bedzie spełniało warunki jakie potrzebujesz, napewno sie godzi na dodatkowy test, (chodzi o zjdjecie na 100m)
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Romi da rade i jeszcze masz zasilanie z głowy :D
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
ODPOWIEDZ