Breloczek do komorki

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Breloczek do komorki

Post autor: DNF »

Witam.
Chcialbym sobie kupic breloczek-latarke do komorki i mamproblem z wyborem.
Co lepsze?
-http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12151
czy
-http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2976
Chodzi mi nie tyle o wielkosc (bo obie sa male) ale o jasnosc.
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
jjelement
Posty: 62
Rejestracja: sobota 02 lut 2008, 18:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jjelement »

wydaje sie ze ta druga bedzie lepsza, ale dokladnie do czego ma byc ta latarka,?? jako wspomagacz aparatu w komorce czy poprostu brelokowa latareczka, co do pierwszej, to tam jest dioda 5mm biala z tego co widze, nooo czyli , u za przeproszeniem nacji u"ruskich" na bazarze sie taka kupi za 5zl jak dla mnie to zadna roznicy czy z z tad czy z tamtad// np. http://www.allegro.pl/item356177051_moc ... ratis.html albo http://www.allegro.pl/item360654569_min ... relok.html
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Ma sluzyc do poswiecenia pod nogi w drodze do ubikacji w nocy, przy zagladaniu do skrzynki na listy albo poswiecic sobie pod nogi co by nie wdepnac w cos:) Nie zawsze zabieram bociolare ze soba, a taki breloczek to fajny dodatek.
Widze ze nie rozumiesz o co mi chodzi. Takich breloczkow to ja mam troche:) Ten co pokazalem to jest widac nowej firmy cos ala romi i trzyma parametry. Ladnie jest tez wykonczona itp. Ta druga to chinska ciapnieta dioda wiec roznie z nia moze byc.
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Hmm, trudno tu wyrokowac....Sterops pewnie lepiej wykonany, ale zasilanie-bateryjki pastylkowe...moze sie okazac, ze ta z jednego AAA swieci jasniej...ale pewnie dioda licha w niej, step-up pewnie jeszcze gorszy...
Wez obie ;-)


A ja w ramach upgrade-u elektroniki i swiatelkoholizmu po latach zmienilem sobie wreszcie telefon, mam Sony Ericssona K550i, zmodowanego na W610i, mam latarke...a jak jeszcze nad nim posiedze bede mial w nim latare z regulacja jasnosci ;-)
Polecam ;-)
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Heh, ja rowniez mam K550i:) Latarka jest calkiem sympatyczna, szeroki kat, w miare jasno i ciepla barwa. Gdybym mial jakas diodke na stanie chociazby K2 to bym na 100% bral ta na AAA, ale narazie wezme ta na pastylkowe:) Na "dzien dziecka" pewno wpadnie troche grosza, to moze romisenka z P4 na AAA sobie sprawie. Przyjemnie wykonany jest:)
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

To mam nadzieje, ze zadowolony z telefonika jestes?
Z ta regulacja jasnosci w telefonie to sprawa modyfikacji software, da sie to zrobic po oryginalnym kabelku i dochodzi wlasnie mozliwosc regulacji jasnosci latarki i szybkiego jej wlaczania, jasnosc reguluje sie przyciskami glosnosci!
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Zadowolony jestem, ale nie pasuje mi jakosc zdjec. Czasem spory "szum" wychodzi. Ze zmiana softu sie nie bawie, bo mam ja jeszcze na gwarancji:) Ja latarke uruchamiam klawiszem skrotow.
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...odnosnie aparatu tez sa patche podmnieniajace sterowniki, dajace wiecej mozliwosci....sam jeszcze nie probowalem, ale dla mnie w telefonie to zaden aparat foto....
Awatar użytkownika
piXelRider
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piXelRider »

Ja mam w810i, chcialem pobawić się w modowanie, ale jakoś mój winXP nie chce do końca sterowników do tego telefonu zainstalować: mogę korzystać ze standardowych opcji, ale już wejść w soft nie :/ Mam kabelek 'genuine', stery też, ale lipa :(
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Taaa.... a temat jakoś nam uciekł :P
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Lennin, uciekl i nie uciekl....to alternatywna mozliwosc...zamiast pakowac do kieszeni kolejne gramy gadzetow modujesz sam telefon i masz latarke...a soft jest o tyle ciekawie zmodyfikowany ze nie musisz po menu lazic, dziala poza blokada klawiatury.....zreszta jest kilka roznych modyfikacji...
Pixelrider, nie ma ze sie nie da, cos musiales zle zrobic...jak by co to PW
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

Jak by cos to służe pomocą w sprawie GSM pracowałem w serwisie przez wakacje troche sie naumiałem ;)


Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ