Latarka do 100zł

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
adamekk
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 10 cze 2012, 17:58
Lokalizacja: Malbork

Latarka do 100zł

Post autor: adamekk »

Witam,
proszę was fachowców o polecenie mi najlepszej latarki w cenie nie większej niż 100zł.Mieszkam na wsi w domku mam 17 arow ogrodu na którym nie wiem co się dzieje nocą i często psy sąsiadów ujadają ale co zobaczę kiedy jest ciemno jak w ...Także do kontrolnych wyskoków coś poradźcie musi ta latarka mieć dobry zasięg i dosyć szeroki strumień światła no i najlepiej,żebym nie ładował jej 5h co drugi dzień.Czekam na wskazówki jestem w tym temacie zielony:)
Ostatnio zmieniony niedziela 10 cze 2012, 20:22 przez adamekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Szczerze poszukaj kogoś w twoich okolicach podjedź zobacz jego światełka wtedy sam sobie dopasujesz co ci potrzeba bo temat rzeka
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
adamekk
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 10 cze 2012, 17:58
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adamekk »

Nigdzie nie mam zamiaru jeździć i szukać chcę konkretnych kilka propozycji i zamawiam przez allegro:)
Ostatnio zmieniony niedziela 10 cze 2012, 20:22 przez adamekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

OMG :P

lepiej poszukaj : www.mhunt.pl
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

W cenie ma być zasilanie? Szeroko + jakiś tam zasięg to się kłania XML w dużym refie.
Do 100zł coś porządnego to raczej ciężko..
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Adam, za 100zł kupisz latarkę, ale zasilić ją będzie trzeba akumulatorem li-ion 18650, a tenże akumulator trzeba też czymś naładować ;)

Aku + ładowarka to koszt ~60zł.

Nie wiemy też czy chcesz oświetlić całą działkę stojąc w jej rogu, czy może wystarczy Ci coś słabszego zasilanego 2 akumulatorkami AA... Np. itplight sa2 eluma, koszt około 130zł z wysyłką.

Kwestia też tego, czy masz akumulatorki AA i czy masz je czym ładować :) Bo jeśli masz kupować akumulatorki AA + ładowarkę do nich, to lepiej kupić latarkę na ogniwo 18650, ogniwo i ładowarkę do niego :)
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
adamekk
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 10 cze 2012, 17:58
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adamekk »

hmm to najlepsze rozwiązanie będzie jeżeli kupię latarkę na ogniowo + ładowarkę bo faktycznie nie mam żadnych akumulatorów ładowarek. Będę z tą latarką chodził i oglądał teren dookoła, do tego mam piwnicę bez światła którą muszę też osuszać pompę podlaczyć itp.dlatego dobrze by było żeby to ogniwo trzymało parę ładnych godz.:) Napiszcie dobre propozycje ,może być max 130zł.
P.S:ale jestem podjarany nigdy nie miałem latarki:),a mało tego na mojej wiosce w miejscu gdzie stoi moja chata przy głównej ulicy nie świecą lampy to sobie wyobraźcie jaki ciemny meksyk.
Ostatnio zmieniony niedziela 10 cze 2012, 20:27 przez adamekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

adamekk
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 10 cze 2012, 17:58
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adamekk »

Tylko jedna propozycja??bardzo mała ta latarka,nic nie zaproponujecie wiecej?
a moze takie lochy?
http://allegro.pl/profes-latarka-led-sz ... 61013.html

http://allegro.pl/latarka-z-podwojnym-z ... 11853.html
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Takich tematów jest na pęczki.
Przychodzisz, oczekujesz kawy na ławę nawet nie czytając poprzednich tematów i jeszcze pretensje, że tylko jedna propozycja.
Tak, weź sobie taką "lochę" a na pewno będziesz zadowolony..
~30lm z lochy przeciwko ponad 200 z tego maleństwa.
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
adamekk pisze:Tylko jedna propozycja??bardzo mała ta latarka,nic nie zaproponujecie wiecej?
a moze takie lochy?
http://allegro.pl/profes-latarka-led-sz ... 61013.html

http://allegro.pl/latarka-z-podwojnym-z ... 11853.html
Niestety Twój budżet jest, delikatnie mówiąc, mocno ograniczony, tak więc nie licz na ogrom propozycji. Co do Twoich typów.... już dosyć o tym napisano. Możesz sobie kupić, ale potem się nie zdziw, jak ktoś to przebije "breloczkiem" przy kluczach.

Podane już dwie propozycje, są najrozsądniejszym wyborem, jednak koszty wzrosną o zasilanie, więc budżet musisz zwiększyć.

Poza tym, skoro masz takie wymagania w stosunku do innych, to może zacznij pisać staranniej po polsku.
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
adamekk
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 10 cze 2012, 17:58
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adamekk »

okey ,ale więcej propozycji poproszę:)) budzet jedynie 150zł maxx.
Ostatnio zmieniony niedziela 10 cze 2012, 20:45 przez adamekk, łącznie zmieniany 1 raz.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Moja propozycja jest taka: http://www.swiatelka.pl/viewforum.php?f=7
Pooglądaj sobie trochę. Pyra już raz poprosił o staranność w pisaniu.
Zdanie zaczynamy wielką literą, najpierw znak interpunkcyjny w postaci przecinka, spacja jest później itp.
Pozdrawiam
DNF
adamekk
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 10 cze 2012, 17:58
Lokalizacja: Malbork

Post autor: adamekk »

Czepiacie się błahostek.Człowieku nie ucz mnie jak mam pisać.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Zaakceptowałeś regulamin podczas rejestracji, więc proszę go przestrzegać.
Po drugie spuść z tonu.
Pozdrawiam
DNF
ODPOWIEDZ