Latarka od MIDIEGO

...czyli nasze światełka okiem obiektywu... Tu chwalimy się naszymi latareczkami i wszystkim innym , co rozświetla nasze życie ;-)
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

A ja myślałem ze skrobiesz coś ala zeberka na 18650 :D Pochwalisz sie jak wyszło oczywiście?
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Skrobnę, skrobnę :wink: , ale teraz to MC-E mnie nachodzi, leży na stole i woła, ja, ja, teraz moja kolej, no i jak tu jej odmówić :razz: , no nie mam serca :twisted: .
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Imacman66
Posty: 19
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 15:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Imacman66 »

midi@ czy na Twoje konstrukcje mozna się zapisać? Wszystko tak apetycznie wygląda i cudnie swieci. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Jak masz na jakąś ochotę to zapraszam na PW. Pozdrawiam.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ