Wydzielone ze sklepiku rozmowy o $ na serwer

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

Dlaczego nie zrobić składki jak poprzednim razem?
Chętnie bym się dołożył kilkudziesięcioma zł, a nie mam potrzeby posiadać takiej latarki a składka w wys kilkuset zł jest dla mnie za wysoka...
Aczkolwiek taka forma opłacania składki byłaby bardzo fajna - ale sprzedawać jakaś pierdołę np za 20 zł bez licytacji - chętni kupują - zysk na serwer itp.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Bo jest to latarka, którą GB wysłało na testy w ramach rozpoczęcia współpracy i przed tym wszystkim została podjęta decyzja, że latarkę sprzedam i pieniądze przeznaczę na cele forum, bo w końcu wszyscy musieliśmy oglądać ich reklamy.
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

Ja proponuję (przepraszam, że tutaj) założyć oddzielnego maila i tam niech każdy wpłaca dobrowolną sumę (nawet po te 10, 20zł od kilku osób i zbierze się potrzebna sumka), myślę, że większa część użytkowników forum posiada konto na paypalu (głównie do zakupów w Banggood itp) i dla większości mniejszym problemem będzie wpłacić po kilka zł na forumowego maila/paypala niż szukać osoby, która skusi się na tą latarkę (nie twierdze, że taka się nie znajdzie)..
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

zieloczek100, już są 2 chętne osoby na DDT40 przecież a wygrywa (na razie) rambolbambol.

Tu nie chodzi o zbiórkę na forum tylko o to, że jest latarka, której nie potrzebuję. Dostałem ją ażeby rozpocząć współpracę pomiędzy forum a sklepem GB więc niejako jest też własnością całego forum. Tak - mogłem sobie ją zostawić albo sprzedać i mieć za to kasę ale wolę by weszła w posiadanie kogoś, komu będzie bardziej potrzebna a przy okazji niech zyska całe forum a nie tylko ja, bo mnie to kosztowało kilka h testów i pisania recki ale w zamian zostawiam sobie latarkę cenowo bardziej adekwatną do poświęconego czasu - CooYoo Quantum.

I koniec tych offtopów! O zrzutach jest temat > http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=15215
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Panowie, jak by nie patrzeć, to fundatorem jest ElSor, gdyż zamiast zatrzymać sobie lampkę, przeznacza ją do sprzedaży, a uzyskane w ten sposób pieniądze, przekazuje na opłatę za serwer.
Jeśli ktoś chce przysłużyć się społeczności światełkowej, na pewno coś wymyśli, nie muszą to być pieniądze.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Po czasie, w którym GB pokazało swoje prawdzie oblicze, nie nazywał bym siebie fundatorem a "rekompensatorem" chcącym naprawić swój błąd, jakim było przyjęcie oferty Pani Iwony z GB i rozpoczęcie współpracy z nimi. Ale tak, jak wspomniałem od samego początku, latarka miała trafić do sprzedaży a środki pozyskane w ten sposób miały trafić do Calineczki.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

ElSor, też bym wolał dorzucić parę groszy, ale rozumiem Twój ból- taka latarka by mi zawsze jakoś "nieswojo" świeciła. :roll:
ODPOWIEDZ