Budowa silnej latarki

problemy z doborem podzespołów, elementów, przeróbkami itp., czyli jak zrobić to co sobie wymyśliłem
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

WorldExplorers pisze:Pewnie znowu całkowita klapa i tylko do piwnicy jeśli w ogóle zamruga?
Nie mam cienia wątpliwości, że nie mrugnie choć na ułamek sekundy. Polecam zdobyć troszkę wiedzy teoretycznej, w już istniejących tematach, później można wydać trochę $ i testować w praktyce.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

WorldExplorers to co przedstawiłeś nie ma prawa działać i w dodatku będzie kosztować fortunę.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Potrzebujesz zasilacza o prądzie wejściowym stałym (DC) pasującym do napięcia akumulatora. To, co podlinkowałeś to zasilacz na prąd zmienny (AC) "Napięcie zasilania 90...264V AC"

Zmontuj sobie coś z 3 szeregowych XM-L co będzie miało napięcie pracy 9-10V (mniej więcej) zastosuj przetwornicę np. taką jak tutaj: http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=150472#150472 do tego dobież akumulator o odpowiednio wyższym napięciu (nie powiem teraz o ile V).

Jak zmontujesz sobie coś na 2 diody XM-L z akumulatora 9V to też trochę poświeci :)

Powodzenia :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
WorldExplorers
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 07 lip 2014, 12:02
Lokalizacja: polska

Post autor: WorldExplorers »

Hahahaha 😂 Tak czytam po prawie 2 latach ten swój post i nie wytrzymuję ze śmiechu.
Ojejku, ach te początki :P
ODPOWIEDZ