Wyposażenie kuchni (co warto kupić)?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Temat rozrósł się o wiele bardziej niż myślałem, choć z drugiej strony problem wyboru sprzętu również okazał się większy niż przypuszczałem.
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i dobre rady (oczywiście tematu nie zamykam, bo nigdy nie wiadomo co jeszcze się przyda).
Ostatecznie stanęło na lodówce beko (2m wysokości, bo jak kolega pietros słusznie zauważył, pojemności nigdy za dużo) i kuchence tego samego producenta (wolnostojąca 60cm), a także zmywarka miele (używana, ale stan idealny). Postawiłem na sprzęt z niewygórowanej cenowo półki, bo jak już nie jedna osoba mówiła, nie ma już sprzętów na całe życie, więc nie ma co przesadnie przepłacać.
Remont kuchni zakończony, elektryka przerobiona (wcześniej nie było przewodu ochronnego, został dołożony aby lodówka/kuchenka nie kopała, oczywiście dołożony tak jak powinien, a nie podpięcie bolca do zera).
ermi1
Posty: 183
Rejestracja: środa 16 kwie 2014, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ermi1 »

Endrju - a suszarkę do rzeczy po praniu - masz?
Co prawda to do innego pokoju hobby, ale polecam.
Żona dziękuje mi tak raz na tydzień, że nie musi większości rzeczy prasować.
Trochę ten stan rzeczy już trwa, więc raczej swoją robotę- i żona i suszarka robi. :mrgreen:
Najpierw długo radzą mędrce - potem kleci się naprędce.
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

ermi1 pisze:Endrju - a suszarkę do rzeczy po praniu - masz?
Ale chodzi ci o suszarkę bębnową (coś jak pralka), czy taką do rozwieszania prania?
ermi1
Posty: 183
Rejestracja: środa 16 kwie 2014, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ermi1 »

bębnową taka jak pralka.
Najpierw długo radzą mędrce - potem kleci się naprędce.
ODPOWIEDZ