Tikka XP - czym zastąpić?

Oświetlenie montowane na głowie
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Zostań przy Skilhunt H03.

Waga i wygoda noszenia są bardzo zbliżone. Skilhunt ma ładne, neutralne światło, niemal czyta biel. Ja ją wybrałem ponieważ ma bardziej anatomiczne sterowanie (przycisk z góry). Nitecore dla mnie ma niewygodny, a podczas zmiany trybu światło odbija się od dłoni i powoduje oślepienie.
Siwy
Posty: 172
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 23:52
Lokalizacja: Stamtąd

Post autor: Siwy »

rafalklis pisze: Waga i wygoda noszenia są bardzo zbliżone. Skilhunt ma ładne, neutralne światło, niemal czyta biel. Ja ją wybrałem ponieważ ma bardziej anatomiczne sterowanie (przycisk z góry). Nitecore dla mnie ma niewygodny, a podczas zmiany trybu światło odbija się od dłoni i powoduje oślepienie.
Skoro wygoda noszenia podobna, to nie ma co się dłużej zastanawiać.

Zgadzam się - barwa światła super, jak w dzień, oko odpoczywa. O przycisku nie myślałem, ale faktycznie łatwiej przełączać naciskając z góry niż z boku, nie jeździ po czole. Dzięki.
Awatar użytkownika
komor
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 05 lis 2015, 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: komor »

rafalklis pisze:Ja ją wybrałem ponieważ ma bardziej anatomiczne sterowanie (przycisk z góry). Nitecore dla mnie ma niewygodny, a podczas zmiany trybu światło odbija się od dłoni i powoduje oślepienie.
Mnie mój Skillhunt też czasem oślepi, ale to wtedy, kiedy usiłuję sterować/wyłączyć go lewą ręką. Tak poza tym jestem bardzo zadowolony. Ale porównania z Nitecore nie mam.
Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy
Siwy
Posty: 172
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 23:52
Lokalizacja: Stamtąd

Post autor: Siwy »

Petzle sprzedałem, kasy starczy na 2 x H03 i jeszcze zostanie na obiadek. Co marka to marka. Chyba zrobiłem deal życia.

Miałeś rację marmez, kto by pomyślał, że tak dobrze sprzedać można.

Dziękuje wszystkim za rady.
Ostatnio zmieniony sobota 11 mar 2017, 11:52 przez Siwy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Siwy pisze:Petzle sprzedałem, kasy starczy na 2 x H03 i jeszcze zostanie na obiadek. Co marka to marka. Chyba zrobiłem deal życia.

Miales rację marmez, kto by pomyślał, że tak dobrze sprzedać można.

Dziękuje wszystkim za rady.
LOL :mrgreen: To się cieszę!
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Cvbge
Posty: 39
Rejestracja: sobota 04 wrz 2010, 19:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cvbge »

rafalklis pisze:Petzl XP2 80 lumenów

Obrazek

Skilhunt H03NW

Obrazek
Porównanie porażające. Masz może zdjęcia z exifami, żeby można było zobaczyć parametry?
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Proszę, większe porównanie z tymi samymi parametrami ekspozycji:
http://www.torch.pl/forum/index.php/top ... #msg223194
ODPOWIEDZ