Mini kamera WiFi do podglądu dziecka - ktoś posiada ?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Dzieki za info.W pierwszej próbie zainstalowałem program na tel z Androidem,polecany przez Calineczke.Niestety jeśli jestem podłaczony telefonem przez WIFI to moge mieć podgląd jednie w tej samej sieci.Podglad nie dzialała na tel z internetem mobilnym.
ILPT
Awatar użytkownika
Rysiu.
Posty: 1461
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: południe

Post autor: Rysiu. »

Można też to rozwiązać za pomocą YT, na telefonie dajesz transmisje live prywatnie i wysyłasz link na drugie urządzenie.
UF C2: XM-L2 T6 3C @8AMC; XM-L U2 1C @10AMC; XM-L2 T6 3C@10AMC; XM-L2 U3 7A@10AMC
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

skaktus, nie wiem jak nie działa jak działa...ja na swoim routrze przekierowałem port 8080 dla kamery na zewnątrz i z T-Mobile na LTE widzę obraz kamery na andku w sieci domowej. Sprawdzone kilkanaście sekund temu po raz kolejny....
Tylko sobie w menu serwera login i hasło ustaw.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Hej. Dzięki za wskazówkę co do przekierowania portu. Będę musiał zrobić próbę, ale w pierwszej kolejności muszę dowiedzieć się jak w moim Sagemie 3764 przekierować port. W sieciach jestem totalnie zielony :/
ILPT
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Tyle że musisz mieć stałe IP, a neo ma bodaj dynamiczne, poprawcie jeśli się mylę.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

https://www.pdf-archive.com/2016/04/09/ ... ugi-pl.pdf

str. 58 -możesz IP telefonu wrzucić w strefę DMZ

Ad. adresu IP-nie musi być stały, może być dynamiczny i skorzystać np. z dyndns
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

W Play (Red Bull Mobile) nie działa przekierowanie portów (a nawet otwarcie wszystkich) i z zewnątrz nie można się dostać (co niekiedy może mieć zalety). O dziwo sonoff działa pomimo tego i to błyskawicznie (reakcje w ok niecałej sekundy).
Yogi_
Posty: 111
Rejestracja: niedziela 24 lut 2013, 20:21
Lokalizacja: Braniewo

Post autor: Yogi_ »

Witam :-)
Fluxor pisze:Zainstalowałem aplikację, o której była mowa. Musze przyznać, że działa zaskakująco dobrze. Podgląd na telefonie i przez www bardzo przyjemny. Teraz mogę obserwować kota jak nic nie robi przez cały czas.
Jaka apka do podglądu na telefonie?
Pozdrawiam
Krzysiek
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Zobacz drugi post w tym temacie.
Yogi_
Posty: 111
Rejestracja: niedziela 24 lut 2013, 20:21
Lokalizacja: Braniewo

Post autor: Yogi_ »

Dziubek pisze:Zobacz drugi post w tym temacie.
Łaj... widziałem, zainstalowałem. Pytam o klienta. IP Webcam mam postawiony na Samsung SGS+ i działa. Niestety na telefonie, na którym chcę oglądać przekaz, żadna aplikacja nie bangla, Zainstalowałem Operę, ale ta skwasiła aplikacje telefonu więc odinstalowałem. Chrome (używany jako przeglądarka) też nie działa.
Pozdrawiam
Krzysiek
Yogi_
Posty: 111
Rejestracja: niedziela 24 lut 2013, 20:21
Lokalizacja: Braniewo

Post autor: Yogi_ »

OK. Zainstalowałem Firefox'a i ten działa, choć kulawo. Ale IP Webcam podpowiedział, że dla Androida jest klient tinyCam i ten działa. Co prawda obraz ma poślizg ok 20 sekund ale daje przeżyć.
Pozdrawiam
Krzysiek
ODPOWIEDZ