Mały led w dużej dziurze ....

...czyli nasze światełka okiem obiektywu... Tu chwalimy się naszymi latareczkami i wszystkim innym , co rozświetla nasze życie ;-)
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Hehe staram sie jak moge a tutaj mało kto docenia starania fotoamatora ;)
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

Mi sie bardziej podoba ta z tablica miejscowosci :D mam ja na pulpicie:)

Proźba wrzucil bys mi ta fotke bez napisu ;)?
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Poszło na @ ;) Mówisz masz. :mrgreen:

EDIT///

Tak w ramach walki z nudą zrobilem GITD oring :cool: i foto :

Obrazek
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

:|
Dzieki.
Jak jest zrobiony oring? tam jest tylko jeden oring swiecacy na samej gorze czy jakos inaczej? proszek swiecacy?
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Jeden oring przy szybce i gładki ref robi swoje ;) Dalsze modyfikacje już przeprowadzone. Deree dostała nowe serduszko CREE R2-WB, Teraz czas na sterownik inny i trooszkę wiecej prądu.

[ Dodano: Sro Kwi 30, 2008 12:50 am ]
:D I stało sie nieuchronne kolejna granica przekroczona, zmontowana piguła z sku7882 i R2 mamy ponad 30k luxów grubo. Na szybko wyszło coś koło 32 jutro w normalnych warunkach postaram sie pomierzyc dokladniej ale WIDAĆ RÓŹNICE i to całkiem sporą :twisted: Kolejny cel 40k? Jakieś propozycje?
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
ODPOWIEDZ