dobra latarka na diode xm-l

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
AUDI
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 09:13
Lokalizacja: polska

Post autor: AUDI »

A olight m3x
Nie boje sie ciemnosci bo mam olight
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Powinna doswiecic na 200m
AUDI
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 09:13
Lokalizacja: polska

Post autor: AUDI »

mimo wszystko raczej kupie sobie olight m20s-x poniewaz kosztuje ona do 300zl i na tej polce cenowej to chyba najlepszy wybor a czy da sobie rade w
-lesie
-domu
-i w innych podobnych do wyzej wymienionych zastosowan?
Nie boje sie ciemnosci bo mam olight
Awatar użytkownika
toms_
Posty: 281
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 10:05
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: toms_ »

Ja bym jednak wybrał M3X (co wprawdzie przekracza budżet, ale sam zaproponowałeś). Na dwieście metrów dobije bez wysiłku, ten sprzęt ma ponad 50K lux/1m i jest jednym z najlepszych szperaczy na rynku z diodą XM-L.

M20S-X ma malutką głowicę. Według producenta skupienie jest na poziomie 10K lux/1m. Więc z realnym zasięgiem, mając tyle światła pod nogami, będzie krucho.

Jeśli M3X jest za duży, to może być jeszcze Fenix TK35 i Jetbeam BC40. Obie mają ponad 20K lux/1m i są względnie kompaktowe jak na swoją moc i możliwości. Tylko znów, cena wyższa.
AUDI
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 09:13
Lokalizacja: polska

Post autor: AUDI »

No wlasnie cena a co bedzie lepsze i6 paladin czy m20s-x
Nie boje sie ciemnosci bo mam olight
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Ja bym rozważył zakup Shadowa. Tutaj recka: http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=7196
http://www.intl-outdoor.com/shadow-jm05 ... p-212.html
Widziałem to na żywo. Skupienie całkiem dobre, dobrze leży w ręce i do kieszeni się zmieści.
W zakładanym budżecie kupisz jeszcze 2 ogniwa i ładowarkę :)
Pozdrawiam
DNF
pabloq
Posty: 14
Rejestracja: piątek 10 wrz 2010, 12:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pabloq »

ElSor pisze:Ta 1wsza powinna dac rade ale zasilanie z 6 ogniwek w moim przypadku nie mialo by racji bytu (...)
Skoro pierwsza (mało kieszonkowa) dałaby radę gdyby była mniejsza, to może coś takiego jak TO COŚ , co zamówiłem w tej promocji się nada? Są tam one jeszcze w standardowej cenie jako SKU:104283.
Jej poprzednik (FandyFire 3800) się ponoć strasznie grzał, ale miał tylko 1 tryb i 3-4x18650.
To cuś wydaje się być zgrabniejsze i ma kilka trybów jasności. Jak przyjdzie to zamieszczę recenzję ;)
ODPOWIEDZ